18. PZU Cracovia Maraton – biegnij z nami!

0
952
źródło: pzucracoviamaraton.pl

28 kwietnia już po raz osiemnasty odbędzie się w Krakowie jedna z największych w Polsce imprez biegowych: PZU Cracovia Maraton. Zarówno start jak i meta będą usytuowane na krakowskim Rynku. Trasa maratonu obejmuje najważniejsze Krakowskie ulice i liczy łącznie 45 km 196 m. Odważni jeszcze mogą się zapisywać! 

Przypomnijmy, że w zeszłym roku w 17. PZU Cracovia Maratonie wzięło udział 5848 uczestników, z czego bieg ukończyło aż 5630 biegaczy. Pomimo, że dystans ponad 45 kilometrów to prawdziwe wyzwanie, wielu ludzi jest w stanie stawić mu czoła. W końcu PZU Cracovia Maraton to najważniejsza impreza biegowa w Krakowie, zaliczana do Korony Maratonów Polskich.

Do maratonu można zapisać się przez formularz zgłoszeniowy na stronie maratonu. 

Poniżej przedstawiamy mapę i profil topograficzny trasy:

źródło: pzucracoviamaraton.pl

Więcej potrzebnych informacji, a także regulamin maratonu znajdziesz na stronie internetowej: www.pzucracoviamaraton.pl, do której odsyłamy wszystkich zainteresowanych.

Jeżeli sam nie biegasz (lub nie chcesz uczestniczyć w zawodach), ale interesują Cie tego typu wydarzenia, zapraszamy do zgłoszenia się do wolontariatu. Zostając wolontariuszem masz szansę pomagać przy organizacji wielu imprez sportowych, organizowanych przez Zarząd Infrastruktury Sportowej.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.