20.10 i 21.10 w Krakowie Wielki Kiermasz Rzeczy Wszelakich

0
752

fot: źródło

Nadchodzący weekend, jest czasem pełnym szaleństw – wybory, kiermasze, wyprzedaże…a doba ma tylko 24 godziny! 😉 Jednak zanim wybierzecie się na niedzielne wybory, może warto wybrać się na sobotni, wielki, krako(w)ski kiermasz?

Przed nami wszystkimi szalony weekend! Jednak zanim całkowicie pochłoną Was wybory, wybierzcie się do Radia Złote Przeboje w Krakowie na wielkie, zakupowe szaleństwo! Zarówno 20 października o godzinie 13:00, jak i 21 października, możecie zrobić wspaniałe, niepowtarzalne zakupy! Wystarczy, że przyjdziecie na ulicę Rakowicką 18A i dacie ponieść się temu, co kiermasz ma Wam do zaoferowania! 😉

fot: źródło

Przeczytaj: Totalna wyprzedaż na Targu Pietruszkowym!

Nie może Was tam zabraknąć! Kupujecie wyjątkowe rzeczy, a tym samym wspomagacie zwierzaki! Pamiętajcie, że to ostatni kiermasz w tym roku, więc organizatorzy tym bardziej gorąco zapraszają. WSZYSCY liczymy na Waszą obecność…i na rozgłaszanie informacji o kiermaszu. 😉

Na kiermaszu kupić można praktycznie wszystko! Zarówno rzeczy nowe, jak i używane, tysiące książek, ubrań, bibelotów i wszystkiego o czym tylko pomyślicie. Możecie być pewni, że cokolwiek o czym pomyślicie, jest właśnie tam!

Jak mówią organizatorzy: „Każda złotówka jest dla nas na wagę złota, a całość zebranych pieniędzy jak zawsze zostanie przeznaczona na ratowanie życia i zdrowia naszych podopiecznych. Liczymy na to, że odwiedzicie nas na kiermaszu. Zabierzecie rodzinę, przyjaciół, znajomych. Zapewniamy Was- każdy znajdzie coś dla siebie :)”

#stawiamynalapy

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Byliście kiedyś na podobnym kiermaszu? Jeśli tak, to wiecie, że to wspaniała inicjatywa! Jednak gdy jeszcze nie braliście udziału w tym przedsięwzięciu…koniecznie nadrabiajcie zaległości! Szczególnie, że to ostatni kiermasz w tym roku.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.