22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

0
769

fot: źródło

Kochani mole książkowe! Książkoholicy, książkomaniacy! Jakkolwiek się nie nazwiecie, jeśli uwielbiacie książki, a idealnie spędzony wieczór to ten z nosem w książce…w naszym pięknym mieście, już za chwilę, już za moment, odbędą się 22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie!

Tak! To już jutro! A będąc dokładnym – 24 października o godzinie 10:00, oficjalnie rozpoczynają się 22. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie! To czterodniowe święto literatury, będzie trwało do 28 października w EXPO Kraków, które znajduje się na ulicy Galicyjskiej 9. Przed nami mnóstwo zabawy, dyskusji, a przede wszystkim ogrom książek!

fot: źródło

Przeczytaj: Jazzowe Dzieje Polaków w Piwnicy pod Baranami 

W tym roku, na Zwiedzających czeka m.in. oferta 615 Wystawców z 20 krajów, blisko 700 autorów oraz ponad 1 000 godzin programu towarzyszącego! Gościem honorowym Targów jest Szwecja. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie – zarówno ten najmłodszy, jak i najstarszy. Ba! Znajdą się tu nawet pozycje dla tych, którzy dopiero co pojawili się na świecie. 🙂 Niezależnie od Waszych preferencji czytelniczych, gwarantuję, że nawet jeśli jesteście niezwykle wymagający, odnajdziecie się w tym miejscu, na 22. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie.

Wszelkie informacje praktyczne znajdziecie tutaj: klik, a program wydarzeń dostępny jest tu.

fot: źródło

Sprawdź: Rozśpiewane rodzeństwo – Kwiat Jabłoni

Wybieracie się na Międzynarodowe Targi Książki? Pamiętajcie, że taką okazję w najbliższym czasie będzie ciężko powtórzyć! Korzystajcie z dobrodziejstw książek i czytajcie, ile tylko macie sił. 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.