27 FINAŁ WOŚP

0
1364

fot: źródło

Święta, święta i po świętach… A całkiem niedawno, bo raptem 5 dni temu, świętowaliśmy wejście w (nowy) rok 2019! Teraz zbliża się jedna z największych, najwspanialszych akcji, która prowadzona jest już od 27 lat. Mowa oczywiście o wielkim FINALE WOŚP 2019!

Na świecie nie ma nic prostszego, niż pomaganie, które – nie ukrywajmy – jest dziecinnie proste! Już od 27 lat, co roku, organizowana jest zbiórka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał odbędzie się 13 stycznia bieżącego roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Na oficjalnej stronie WOŚP możemy przeczytać więcej na temat owych szpitali: „Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.” W pomaganiu nie może zabraknąć również i Ciebie! A jeśli masz psa…nawet on może pomóc! 😉 Krakowskie Goldeny ruszają do akcji i pomagają, bo CHCĄ I MOGĄ! A dobro, które czynimy, zawsze wraca – i to ze zdwojoną siłą.

fot: źródło

Przeczytaj: Koncert Filharmoników Berlińskich

Jeśli chcesz uczestniczyć w 27 finale WOŚP, są na to dwa sposoby:

1. Jako zarejestrowany wolontariusz z puszeczką. Wolontariuszem mogą być również dzieci! Rejestracja elektroniczna dobiegła już końca, ale nie martwcie się – zawsze możecie dorzucić się do owych puszeczek i uszczęśliwić więcej żyć, niż Wam się wydaje! 😉

2. Uczestnik kwestujący z psem –  organizatorzy zapraszają osoby, które uczestniczyły w spacerach. Chodzi o kwestie bezpieczeństwa, stado goldenów w tym dniu stanowi pewnego rodzaju watahę i – jak mówią – musimy wiedzieć, które psy z którymi jak bardzo się kochają, czy może mają się unikać.

Zgłaszać się można w wiadomości prywatnej na stronie Golden Retrievery – WOŚP Kraków, postępując według następującego schematu:

Uczestnik / Wolontariusz (wybieracie odpowiednią opcję)
Imię Nazwisko
Imię Psa
Ilość osób towarzyszących:
Koszula – TAK/ NIE
Ilość Koszulek i rozmiar
Koszulka dla dziecka: TAK/ NIE
Ilość koszulek i rozmiar:
Szaliczek: TAK/NIE

Informacja od organizatorów: „Co do koszulek. W tym roku robimy standardowe koszulki, takie jak podczas zeszłego finału. Czyli logo z przodu i łapa WOŚP na plecach. Przy wyborze rozmiaru weźcie pod uwagę, że to są koszulki na kurtki 😉 Liczymy na Waszą ciasteczkową inwencję. To super pomysł i wrzucający naprawdę doceniają ten gest.
Będziemy mieli również 1000 drewnianych zawieszek w kształcie goldena z napisem Goldeny WOŚP Kraków.” POMAGAJMY, BO MOŻEMY! 🙂

fot: źródło

Sprawdź: f7city

Jeśli nie macie psa, a chcecie pomóc, to…po prostu wyjdźcie na zewnątrz, przed dom, pójdźcie na spacer. Gwarantuję, że spotkacie mnóstwo osób, dzieci, dorosłych, którzy z puszkami WOŚP czekają, aż wrzucicie swoje pieniężne wsparcie i pomożecie w uratowaniu życia wielu bezbronnych, małych dzieci – i nie tylko. POMAGAJMY!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.