38 Krakowska Giełda Winyli, CD i kaset

0
1141

fot: źródło

Mamy tutaj jakiś fanów winyli? Kolekcjonujecie te piękne, wyjątkowe płyty, czy odtwarzacie je na gramofonie i delektujecie się ich wspaniałym dźwiękiem? Już wkrótce odbędzie się 38 Krakowska Giełda Winyli, CD i kaset!

Piękno muzyki jest niewymowne. To ona wyzwala w nas to, co najlepsze i pomaga ukoić (lub podkręcić) emocje. Każdy z nas lubi muzykę – jeden jest fanem heavy metalu, drugi z kolei lubuje się w muzyce klasycznej. Mimo różnych gustów, wszystkich łączy jedno – miłość do dźwięków. Koneserzy muzyki kolekcjonują nadzwyczajne płyty, winyle, kasety i wersje CD, ponieważ jak wszyscy doskonale wiemy – wiele z nich wychodzi z użytku i nie można ich już nigdzie kupić. Szczególnie, że ta najbardziej wyjątkowa muzyka, którą tworzono kilkanaście (bądź kilkadziesiąt) lat temu, została nagrana właśnie na kasetach, winylach i CD. Każdy, kto całym sercem kocha muzykę wie, że te pierwotne, stare, unikatowe wersje, w dzisiejszych czasach są nie do kupienia – dlatego też jeśli uwielbiacie dźwięki tak samo, jak my i pragniecie upolować fantastyczne muzyczne perełki, zapraszamy na 38 Krakowską Giełdę Winyli, CD i kaset!

fot: źródło

Przeczytaj: Otwarcie największego targu EKO&farmers w Krakowie!

Już 9 czerwca (niedziela), w dość nietypowych godzinach, bowiem od godziny 14:00 do 19:00, w klimatycznym miejscu, jakim jest FORUM Przestrzenie, odbędzie się wyborna giełda, skierowana do miłośników muzyki i koneserów prawdziwych dźwięków. Organizatorzy obiecują, że nadchodzi prawdziwa inwazja winylowej mocy! Jeśli chcecie skosztować tego, co w muzyce jest najlepsze – przybywajcie do Forum Przestrzenie. Ostrzegamy – perełki rozchodzą się bardzo szybko! Polujcie na niesztampowe pozycje, których nigdzie indziej nie dostaniecie.

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Wolicie klasyczne wersje z duszą, czy lubujecie się w odtwarzaczach z XXI wieku? Idziecie z duchem czasu, czy kolekcjonujecie wyjątkowe, starsze odtwarzacze? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych upodobań!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.