5. Piknik rodzinny +4łapy, Kraków

0
802

fot: źródło

Kto ma ochotę na piknik w promieniach słońca wraz ze swoim czworonożnym przyjacielem? Już za kilka dni, na Błoniach, odbędzie się piknik rodzinny +4łapy!

Pogoda płata nam figle, ale już niedługo przybędzie do nas słońce – i to na stałe! Jeśli nie skorzystaliście z uroków majówki, a bardzo chcielibyście odpocząć…może warto byłoby wybrać się na piknik? I to całą rodziną – łącznie z naszymi ukochanymi, czworonożnymi przyjaciółmi! 11 maja, na Krakowskich Błoniach w godzinach 09:00-18:00, odbędzie się piknik rodzinny +4łapy. Jeśli nie macie planów na przyszłą sobotę, już teraz rezerwujcie sobie czas i przybywajcie, aby skorzystać z uroków pięknej pogody, natury i otaczającej zieleni w doborowym towarzystwie!

fot: źródło

Przeczytaj: Koncert Disneya: Magia muzyki

Czy wiecie, że pikniki rodzinne +4łapy to największe w Polsce tego typu wydarzenie dla rodzin z psami? Jest to jedyna okazja, aby skorzystać z tej atrakcji, dlatego zabierajcie swoje żony, mężów, dzieci, babcie, dziadków i zwierzęta, aby celebrować wspólnie spędzony czas na świeżym powietrzu! Otulające swymi promieniami słońce, obfitujące w witaminę D3, również pojawi się na pikniku! Przyznajcie się – czy jest tu ktoś, kto nie lubi słońca? Wszyscy za nim tęsknimy! Ponadto, na pikniku +4łapy możecie zagrać w grę miejską ze swoim psem! To idealna forma aktywności stworzona dla całych rodzin i ich pupili. Poza dobrą zabawą i wartościowymi nagrodami, macie również możliwość wzięcia czynnego udziału w akcji charytatywnej. Cały przychód z pikniku trafia do jednej, wybranej fundacji. Organizatorzy podkreślają, że kochają psy tak samo, jak my wszyscy, dlatego 11 maja nie może nas na owym pikniku zabraknąć! Wstęp – zarówno na teren pikniku, jak i udział w akcjach – jest całkowicie bezpłatny.

Informacja od organizatorów, czyli Piknik +4łapy : „Dla odwiedzających nas, przygotowaliśmy również strefę handmade&designu, czyli ponad 150m2 namiotu, a w nim stoiska wyjątkowych firm, zajmujących się produkcją wyselekcjonowanych akcesoriów i dodatków dla Waszych psiaków. Gwarantujemy, że będzie to dzień pełen pozytywnych emocji 🙂

fot: źródło

Sprawdź: f7krakow

Kto wybiera się na piknik ze swoim czworonożnym przyjacielem? My tam będziemy, a Wy?

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.