5. Wystawa Animal Show Kraków / 18-19 maja 2019

0
921

fot: źródło

Uwielbiacie zwierzęta? Chcielibyście zobaczyć rozmaite gatunki i rasy zwierząt i – przede wszystkim – dotknąć je? Możecie doświadczyć wszystkich tych rzeczy już 18 i 19 maja, na 5. jubileuszowej edycji Wystawy Animal Show w Krakowie!

W Wystawie biorą udział niezwykle wyjątkowi hodowcy, eksperci i przede wszystkim pracownicy naukowi, który na co dzień zajmują się tematyką zwierząt i chętnie podzielą się swoją wiedzą. Animal Show to świetna okazja, aby bliżej poznać zagadnienia związane z hodowlą, życiem i zachowaniem zwierząt. Oprócz bezcennej wiedzy, pięknych i utalentowanych zwierząt, które możemy nie tylko obejrzeć, ale i również dotknąć, Animal Show jest najlepszym wydarzeniem do spędzenia czasu z rodziną. Organizatorzy przygotowali prelekcje i pokazy, które – wierzcie na słowo – budzą zainteresowanie u osób w każdym wieku. A na najmłodszych czekają atrakcje i nagrody, które na zawsze pozostaną w ich pamięci!

fot: źródło

Przeczytaj: Spotkanie historycznych tramwajów z czterech miast Polski!

Jeśli martwicie się o pupile, które biorą udział w Wystawie, nie musicie zaprzątać sobie tym głowy – wszystkie zwierzęta wystawowe są pod wykwalifikowaną opieką i ochroną. Ponadto, pochodzą one ze sprawdzonych hodowli, posiadają niezbędne badania i szczepienia, a na sali, cały przez cały czas trwania Wystawy, czuwa lekarz weterynarii. Animal Show to okazja do wsparcia fundacji i stowarzyszeń, które współpracują z Wystawą. Biorąc udział w Wystawie, wspieracie działalność charytatywną, a poza tym możecie…zaadoptować zwierzaka! Gdy zdecydujecie się przygarnąć pupila, otrzymacie rzetelne porady i pomoc w procesie adopcji!  Jeśli zgłodniejecie, to pamiętajcie, że na Wystawie będą znajdowały się wyjątkowe Foodtrucki, które wspólnie stworzą tzw. Strefę Gastro, w obrębie której znajdziecie zestawy obiadowe, przekąski, dania dla dzieci, kawę, herbatę, zimne napoje, lody i wiele, wiele innych! Najmłodsi z kolei – jeśli znudzą się oglądaniem zwierzaczków – mogą pobawić się w bezpłatnej Strefie Animacji, gdzie profesjonalni animatorzy przygotowali dla nich kreatywne zabawy i konkursy.

fot: źródło

Sprawdź: f7warszawa

Co uważacie o takich wystawach? Braliście kiedyś w nich udział? A może biernie obserwujecie wszystkie wspaniałe zwierzątka? Koniecznie dajcie znać!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.