7 uczuć (reż. Marek Koterski) – Studencki Nocny Klub Filmowy #187

0
798

fot: źródło

Najnowszy film Marka Koterskiego robi furorę! Jeśli macie ochotę obejrzeć 7 uczuć, laureata Nagrody Jury Młodzieżowego (!) Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, już jutro, w czwartek 18 października, macie taką okazję.

Film Marka Koterskiego 7 uczuć, zyskuje na popularności – i nic dziwnego! Cięte riposty, wyraziste anegdoty i swego rodzaju naukowa wiedza… Być może już słyszeliście o teorii względności, ale jeśli nie, poniżej znajdziecie bardzo dosadne wyjaśnienie… 😉

W filmie występują:
-Michał Koterski,

-Maja Ostaszewska,

-Marcin Dorociński,

-Katarzyna Figura,

-Małgorzata Bogdańska,

-Gabriela Muskała,

-Tomasz Karolak,

-Robert Więckiewicz,

-Adam Woronowicz,

-Andrzej Chyra,

-Cezary Pazura,

-Magdalena Cielecka,

-Sonia Bohosiewicz,

-Joanna Kulig.

Spotkanie odbędzie się 18 października o godzinie 23:00 w Kino Pod Baranami, które znajduje się na Rynku Głównym 27, poprowadzi Natalia Ryba – studentka dziennikarstwa i filmoznawstwa na Uniwersytet Jagielloński.

fot: źródło

Przeczytaj: 16. Objazdowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS

Organizatorzy przypominają o odbiorze swojego Nocnikowego kuponu, w którym możecie zbierać pieczątki za każdą obecność na spotkaniach. 5 stempli daje Wam darmową wejściówkę na kolejny Nocnik! 😉

BILETY: dla studentów: 11 zł, można kupić online: klik

O FILMIE:

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2018: Nagroda Specjalna za wykreowanie autorskiej wizji świata

„Adaś Miauczyński powraca do czasów swojego dzieciństwa, kiedy – jak większość z nas – miał spory problem z nazywaniem towarzyszących mu wtedy emocji. Aby poprawić jakość swego dorosłego już życia, postanawia powrócić do tamtego nie do końca – jak się okazuje – beztroskiego okresu, by nauczyć się przeżywania siedmiu podstawowych uczuć. Ta ekstremalnie nieprzewidywalna podróż do przeszłości obfituje w szereg przezabawnych, wręcz komicznych sytuacji, ale niesie za sobą również moc wzruszeń i refleksji.”

fot: źródło

Sprawdź: f7lodz

Czekaliście na film Marka Koterskiego? Planujecie go obejrzeć? Ja na pewno! 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.