7 Zajęcia sportowe dla dzieci

0
946

fot: źródło

Martwicie się, że Wasze maluchy mają mało ruchu w wakacje? A może chcielibyście zaszczepić w swoich latoroślach miłość do sportu? Zresztą, nie trzeba mieć powodu, aby uprawiać sport – przecież to czyste zdrowie, które gwarantuje długowieczność! A im wcześniej się zacznie, tym lepiej dla organizmu.

Organizatorzy SAMtrening postanowili zadbać o najmłodszych i stworzyć zajęcia ruchowo-sportowe, typowo przeznaczone dla dzieci. Treningi odbywają się w grupach, gdzie dzieciaki mogą poznać nowych przyjaciół i zacieśnić więzi, ale jest również możliwość treningu indywidualnego, gdzie trener skupia się tylko na jednym, konkretnym dziecku.

Jeśli chcesz zadbać o aktywność Twojego dziecka, które będzie trenowało poprzez zabawę, a edukowało się przez sport – nie zwlekaj i jak najszybciej zapisz je na treningi!

Zajęcia są oparte na nowoczesnych formach treningowych. Największą wagę podczas procesu treningowego organizatorzy przykładają do rozwoju umiejętności technicznych. Podczas treningów, dzieci rozwijają podstawowe zdolności motoryczne: szybkość, siłę, wytrzymałość, koordynację ruchową oraz gibkość.

fot: źródło

Bez obaw – program zajęć jest dostosowany do kategorii wiekowych oraz możliwości psychoruchowych dzieci. Celem zajęć jest zapoznać młodego sportowca z zasadami zdrowego stylu życia oraz wpoić znaczenie aktywności fizycznej dla zdrowia.

„Oferta zawierać będzie:
✔️ trening ogólnorozwojowy usprawniający aparat ruchu dziecka,
✔️ trening przygotowania motorycznego (każda dyscyplina sportu z naciskiem na gry zespołowe),
✔️ ćwiczenia dostosowane do wieku dziecka,
✔️ indywidualne treningi dla dzieci,
✔️ profesjonalne podejście i opiekę trenera,
✔️ profesjonalny obiekt sportowy.”

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowany zespół lekkoatletów, byłych reprezentantów Polski. Stąd też mamy pewność, że dzieci będą pilnowane i szkolone pod okiem profesjonalistów, którzy całkowicie oddają się temu, co robią. 😉

Tutaj możecie poczytać o niezwykle uśmiechniętej (zdjęcie niżej) kadrze: kadra

fot: źródło

Zajęcia odbywają się do końca sierpnia, w godzinach:

Grupa 6-10 lat:

Co wtorek o godzinie 16:00, a także co czwartek o godzinie 17:00

Grupa 11-15 lat:

Co środę i piątek o godzinie 18:00

Koszt: 25 złotych za zajęcia

Zapisy na zajęcia: +48 690 060 736, kontakt poprzez messengera (klik) oraz mailowo: biuro@samtrening.pl.

A jeśli potrzebujecie pełnego zestawu danych, to tutaj również pakiet lokalizacyjny 😉 : SAMtrening, Plac na Groblach 23.

Czy ktoś z Was planuje rozwinąć aktywność duchową swojego malucha? A może już to zrobiliście? 😉

Poprzedni artykułStudencie, studentko! Poznaj program Au Pair i wyjdź na rok do USA!
Następny artykułIV Mariacki Festiwal Organowy
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.