All In Books – darmowa wymiana książek z All In UJ!

0
810

fot: źródło

Książki są największym dobrodziejstwem tego świata. Przenoszą nas do innego świata, pozwalają zapomnieć o trudach i przeszkodach dnia codziennego oraz uczą tego, jak żyć. A przynajmniej pomagają w tej nauce. Jeśli chcecie odświeżyć swoją biblioteczkę o nowy, książkowy skarb, to macie idealną okazję, ponieważ właśnie odbywa się darmowa wymiana książek!

Organizatorzy, czyli Nauka All In UJ, All In UJ, oraz Biblioteka Jagiellońska, zapraszają na Zimowy #AllInBooks! Niezastąpieni All In UJ powracają z szlagierowym cyklem pierwszy raz (i mamy nadzieję, że nie ostatni!) w tym roku akademickim. Ta edycja jest naprawdę szczególna, ponieważ trwa przez CAŁY okres Sesyjnej Nocy Naukowej w Bibliotece Jagiellońskiej z All In UJ, czyli – mówiąc wprost – mamy bite 5 dni na skorzystanie z tej wspaniałej akcji! Jak mówią sami organizatorzy: „Odśwież razem z Nami swoje zbiory i uwolnij już przeczytane książki, pozwól im odlecieć w świat. Zapełnij półki nowymi, ciekawymi pozycjami, które zapewnią Ci godziny dobrej rozrywki i przyjemności. Znajdź książkę, od której nie będziesz mógł się oderwać i będziesz ją czytać wszędzie. Uzbrój się w dobrą lekturę na zimowe wieczory! To wszystko będzie możliwe, jeśli tylko weźmiesz udział w All In Books!”. Lepiej nie dało się tego ująć! Wystarczy, że do 1 lutego włącznie, odwiedzicie Bibliotekę Jagiellońską, która znajduje się na ulicy Oleandry 3 w godzinach od 20 do 00:30 i…wymienicie się książkami! Banalnie proste, prawda?

fot: źródło

Przeczytaj: Międzynarodowy Dzień Pizzy 2019!

Jak wymienić książkę? Przynieście pozycję/książkę/lekturę (jakkolwiek tego nie nazwiecie – wszyscy wiemy, o co chodzi), którą chcecie się wymienić, albo lepiej – dać nowe życie dzieląc się z kimś innym, zamieńcie ją na perełkę od innej osoby lub upolujcie jedną z nowości, którą przekazali Partnerzy All In UJ i…tyle! 😉 Organizatorzy, w związku z wsparciem wielu wydawnictw, którzy na wymianę przekazują całkowite nowości, mają kilka zasad:

„1. Nie przyjmujemy książek wydanych przed rokiem 1990.
2. Nie przyjmujemy książek z jakąkolwiek pieczątką biblioteki.
3. Możemy odmówić przyjęcia książek dotyczących wąskiej tematyki, które posiadają tym samym wąskie grono odbiorców”

Teraz już wiecie, co robić i gdzie się udać! Miłej wymiany! 😉

fot: źródło

Sprawdź: f7wroclaw

Co uważacie o takiej wymianie? Ja uważam, że jest to – nie ukrywajmy – genialny pomysł! Dawanie drugiego życia książce? Zawsze na TAK! Szczególnie, że sami możemy „upolować” coś, czego szukaliśmy bądź wybrać nieznaną nam dotychczas perełkę, której przeczytanie zmieni nasze życie… Kuszące, prawda? 😉 Do zobaczenia na wymianie!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.