AninetFest: Najlepsze Krótkie Filmy Animowane w Agrafce

0
956

fot: źródło

Krótkie filmy animowane też zasługują na uwagę. Szczególnie te, które zostały nagrodzone na międzynarodowych festiwalach… Kultowe, krakowskie kino „Agrafka” zaprasza na pokaz wyjątkowych i docenionych przez krytyków, krótkich filmów.

Jeśli mamy tutaj fanów filmów animowanych, to na pewno zainteresujecie się pokazem krótkich filmów z tego gatunku, które zostały sprawdzone (i docenione) przez krytyków na arenie międzynarodowej. Możecie spodziewać się absolutnie wszystkiego – mieszanka różnej techniki animacji, gatunku i rozrywki. Różnorodność, którą na pewno docenicie! Łącznie jest to 20 najlepszych animacji, które pochodzą aż z 14 różnych krajów. AninetFest rozpoczyna się za dwa dni, w najbliższy wtorek 12 marca o godzinie 20:30 i potrwa do godziny 22:10. Pokaz odbędzie się w Kinie Agrafka, które znajduje się na ulicy Krowoderskiej 8.

fot: źródło

Przeczytaj: Studencki Tydzień Sztuki 2019

Do tegorocznej, czwartej edycji festiwalu, zgłosiło się ponad 1400 filmów z prawie 110 krajów! A wybrano…równe dwadzieścia! Drogą eliminacji, zostawiono te najciekawsze, najbardziej poruszające animacje, które i Wy możecie wkrótce obejrzeć. A ci, którzy będą chcieli zagłosować, po projekcji filmu mogą oddać swoją ocenę na ten najlepszy według nich. Oprócz tego, można również wziąć udział w decyzji dotyczącej tego, który film zyska trofeum festiwalu w kategorii „Nagroda widzów za najlepszy film”. Kuszące? 😉

Bilety w cenie 18 zł można kupić klikając TUTAJ.

fot: źródło

Sprawdź: f7wroclaw

Kto z Was wybiera się na festiwal? Dajcie znać – jesteśmy ciekawi!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.