Aromatyczne spotkanie z olejkami – pachnący wykład Kasi Raw

0
795

fot: źródło

„Aromatyczne spotkanie z olejkami” – tak nazywa się (pachnący!) wykład Kasi Raw. Czy można lepiej spędzić jesienny wieczór, niż z grubym swetrem, kubkiem kakao i aromatycznymi olejkami eterycznymi? Chyba nie! Jeśli jesteście zainteresowane pięknymi zapachami – wybierzcie się na wykład!

Już jutro, o godzinie 18:00 w Absurdalia CAFE, która znajduje się na ulicy Kazimierza Brodzińskiego 6, odbędzie się wykład, który poprowadzi KASIA RAW.

Organizatorzy zapraszają na niezwykłe spotkanie z aromaterapią. Tego wieczoru, odbędzie się fascynująca podróż po świecie zapachów… Dodatkowo, poznamy właściwości olejków eterycznych i dowiemy się, na co powinnyśmy je stosować. Pamiętajmy, że owe olejki, to bogactwo witamin i kopalnia zdrowia! Właśnie jutro mamy niepowtarzalną okazję, aby powąchać mnóstwo wspaniałych zapachów i usłyszeć ciekawe opowieści od mistrzyni aromaterapii, czyli od Kasi Stryczniewicz.

fot: źródło

Przeczytaj także: Literacki Kraków – wystawa. Klik

Spotkanie jest całkowicie bezpłatne! Z kolei po warsztatach, będzie można kupić najwyższej jakości olejki eteryczne stworzone przez samą Kasię!

essential oil for aromatherapy

fot: źródło

Kasia Stryczniewicz (KASIA RAW) to joginka i miłośniczka zdrowego stylu życia. „Cześć, jestem Kasia, międzynarodowo uczę jogi już od ponad 10 lat. Zdrowy styl życia, dbanie o ciało i umysł jest moją największą pasją. Ostatnie 5 lat spędziłam w Azji, między innymi w Chinach, Indiach i Bali, gdzie uczyłam jogi i zgłębiałam wiedzę dotyczącą integracji kultury wschodu i zachodu. Joga i olejki eteryczne są moją największą inspiracją.
Po powrocie do Polski, otworzyłam własne studio jogi i stworzyłam markę KASIA RAW, która łączy dwie wspierające się siły, jogę i aromaterapię, dając w Twoje ręce najlepszej jakości olejki eteryczne, które oprócz 100% natury mają tajny składnik: zaangażowanie i pasję do tego co robię.”

fot: źródło

Sprawdź naszą stronę: f7warszawa 

Pamiętajcie, że spotkanie wymaga zapisów. Zgłoszenia można wysyłać na adres: absurdaliacafe@gmail.com

Czy któraś z Was jest fanką olejków eterycznych? 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułLiteracki Kraków – wystawa
Następny artykułJubileusz Domu Jana Matejki
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.