Badyle, czyli targi roślinne w Krakowie

0
1242

fot: źródło

Wszyscy ci, którzy interesują się szeroko pojętym tematem roślin, na pewno odnajdą się na „zielonych” targach. Jeśli jesteście miłośnikami badyli, chcecie powiększyć swoją prywatną dżunglę bądź szukacie czegoś nowego do parapetowego ogródka – przybywajcie na targi!

Badyle, czyli targi roślinne, przybywają do Krakowa i przywołują ciepłą, słoneczną wiosnę! Już 7 kwietnia o godzinie 11:00, w nietuzinkowym miejscu, jakim jest Forum Wydarzeń, które znajduje się na ulicy Marii Konopnickiej 28, odbędą się najbardziej zielone targi w tym roku! Trzeba zrobić wiosenne porządki – nie tylko w życiu i szafie, ale również w doniczkach. Wszelkie badyle, chabazie, kwiaty, egzotyczne rośliny i wiele, wiele innych, będą na Was czekały w Forum Wydarzeń. Podczas targów – jak mówią sami organizatorzy, czyli Badyle i Forum Wydarzeń – będziecie mieli okazję nabyć kolejne, wspaniałe badyle, stworzone dla nich akcesoria czy produkty powstałe na bazie roślin, a przede wszystkim poznacie tajniki i poszerzycie wiedzę, dzięki której zatroszczycie się o swoje „zieleninki” lepiej, niż sam Leon Zawodowiec!

fot: źródło

Przeczytaj: Specjalnie przejechał autem po szczeniaku!

Podczas 7-godzinnych targów człowiek może zgłodnieć, a dobrze wiemy, że robienie zakupów „na głodnego”, to żadna przyjemność. Jednak niezawodni organizatorzy zadbali o nasze puste żołądki i…zaprosili profesjonalnych miłośników roślin, którzy serwują w 100% roślinne potrawy! Znany i lubiany Wege Festiwal przejmuje stery nad strefą gastro! Tym samym gwarantujemy, że nikt nie wyjdzie stamtąd głodny. 😉 Z kolei jeśli ktoś z Was sprzedaje rośliny, sadzonki, nasiona, komponuje wyjątkowe bukiety lub tworzy ceramikę idealną dla badyli czy produkuje naturalne kosmetyki na bazie roślin w duchu ekologii i zero waste, niech zgłosi się do organizatorów i zostanie wystawcą! Wystarczy napisać:  targiroslinne@gmail.com. A ci, którzy posiadają wiedzę, dzięki której „fikusy nie robią psikusów, a monstery rosną do monstrualnych rozmiarów” i chcą się nią podzielić podczas warsztatów, również mogą współpracować z „Badylami”! Warto wziąć udział w tej ciekawej, naturalnej i przyjaznej naszym środowisku inicjatywie – szczególnie, że Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie całkowicie popiera ten pomysł, więc został partnerem Badyli i przygotowuje prelekcję połączoną z warsztatami, gdzie z niektórych nie wyjdziecie z czystymi i pustymi rękami.

fot: źródło

Sprawdź: f7wroclaw

Braliście kiedyś udział w takich targach? Mamy tutaj zapalonych ogrodników, osoby tworzące naturalne kosmetyki bądź miłośników roślin? Jeśli wybieracie się na BEZPŁATNE, zielone i ekologiczne targi, koniecznie dajcie znać! Niewykluczone, że właśnie 7 kwietnia zobaczymy się w Forum Przestrzennym. Do zobaczenia!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.