Betlejem w Krakowie!

0
492
views

fot: źródło

Betlejem w Krakowie?! To możliwe! Już 30 grudnia spotykamy się w ICE Kraków Congress Centre na premierowym koncercie BETLEJEM W POLSCE! Kto nie może się doczekać? Napłyną do nas najpiękniejsze kolędy z całego świata!

To kolejna, wyjątkowa i niezwykle magiczna edycja Betlejem w Krakowie. Mnóstwo świetnych artystów (nie tylko z Polski, a z całego świata!) przyjedzie specjalnie dla nas do Krakowa, aby w pięknym stylu celebrować najbardziej wyczekiwany czas w roku! Zaśpiewają nam najcudowniejsze kolędy z różnych stron świata w fenomenalnych, nieszablonowych aranżacjach muzycznych z różnych epok, kultur i krain geograficznych! Jestem przekonana, że z czymś takim nie mieliście jeszcze do czynienia… 😉

fot: źródło

Przeczytaj: Darmowa komunikacja w Krakowie z powodu smogu po raz drugi w przeciągu kilku dni!

Oprócz wyżej wymienionych artystów, pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego, wystąpią wyjątkowi wokaliści i instrumentaliści z Polski oraz ze świata, m. in.: Yazeed Sakhnini – Arab z Nazaretu, Adeb Chamoun – perkusista o syryjsko-ormiańskich korzeniach, Yaron Cherniak – Żyd z Jerozolimy.  Ponadto, dochód z trasy koncertowej BETLEJEM w Polsce jest przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących. Oprócz świetnej zabawy, możecie pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują!

Bilety można kupić tutaj: klik. Radzę Wam pospieszyć się z kupnem – bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki! To już 30 grudnia o 18:00 w ICE Kraków Congress Centre – pamiętajcie! 😉

Sprawdź: f7gdansk

Braliście już udział w takim przedsięwzięciu? Przesłuchajcie, jak wspaniale to brzmi!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułDarmowa komunikacja w Krakowie z powodu smogu po raz drugi w przeciągu kilku dni!
Następny artykułFabryka Świętego Mikołaja z klocków LEGO
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.
PODZIEL SIĘ