Biegasz? Pomagasz! 1 km = 50 gr dla potrzebujących zwierzaków

0
710

fot: źródło

Rusza kolejna edycja akcji „Biegasz? Pomagasz!”, Tym razem pomagamy KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami oraz fundacji Stawiamy na Łapy.

Aby pomóc zwierzakom, trenuj na bieżni, którą specjalnie oznaczono. Za każdy przebiegnięty kilometr, Fitness Platinium przekaże 50 groszy na rzecz potrzebujących psów i kotów. Warto? Warto! Ponadto, klub, w którym wspaniały ktoś (a może nawet Ty?) przebiegnie najdłuższy dystans, przekaże dodatkowe 1000 zł na wybrany cel: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie lub fundację Stawiamy na Łapy!!! Genialne! Pomóż zwierzakom, bo one bez Ciebie nie są w stanie wiele zrobić. Szczególnie, gdy pogoda za oknem wcale nas – a przede wszystkim ich, nie rozpieszcza…

fot: źródło

Przeczytaj: Filmowy Maraton Praw Człowieka

PROSZĘ, POMÓŻ POBIĆ REKORD! Podczas ostatniej edycji „Biegasz? Pomagasz!” – jak mówią organizatorzy – przebiegliśmy wspólnie 22046,39 km, co dało aż 11023,20 zł!

To, ile pieniążków zostanie zebrane w tym roku, zależy między innymi od Ciebie! Poza tym, w każdym klubie Fitness Platinium znajdziesz puszkę na dobrowolne datki.

Organizatorzy zbierają również artykuły dla zwierząt:

 • Żywność
  – konserwy dla psów i kotów
  – suchą karmę dla psów i kotów
 • Posłania
  – koce
  – legowiska
  – ręczniki
  – pościel
  – podkłady higieniczne
 • Akcesoria
  – miski
  – smycze
  – obroże
  – kagańceOrganizatorzy wierzą, że się uda! Jak mówią – już wielokrotnie pokazaliście jak wielkie macie serca! Dołączcie do nas również tym razem! Wspólnie pomóżmy potrzebującym zwierzakom.

fot: źródło

Sprawdź: f7gdansk

Pomożecie? Nikt, tak jak zwierzęta, nie odda Wam swego serca.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułFilmowy Maraton Praw Człowieka
Następny artykułSiedem nowych wystaw w MOCAK-u.
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.