Bohemian Rhapsody – pokaz przedpremierowy w Kinie Pod Baranami

0
773

fot: źródło

Premiera jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów 2018 roku, zbliża się wielkimi krokami! „Bohemian Rhapsody” wchodzi do kin 2 listopada, ale już w październiku można go obejrzeć w…Kinie Pod Baranami!

Nie wiem, jak udało się organizatorom zorganizować coś tak wspaniałego, ale już jutro, 26 października o godzinie 19:00 w Kinie Pod Baranami na Rynku Głównym 27, będziemy mogli obejrzeć całkowicie PRZEDPREMIEROWO najgorętszy film tego roku! No, prawie najgorętszy, zaraz po Avengers – Infinity War. 😉

Bohemian Rhapsody – pokaz przedpremierowy w Kinie pod Baranami

fot: źródło

Przeczytaj: 12 listopada dniem wolnym od pracy!

Kino Pod Baranami zaprasza na przedpremierowy pokaz wyczekiwanego filmu BOHEMIAN RHAPSODY – porywającej opowieści o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddiem Mercurym (w tej roli znakomity Rami Malek, znany m.in. z serialu Mr. Robot), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów.

Pamiętajcie, że polską premierę filmu zaplanowano na 2 listopada, dlatego też macie szansę, aby zobaczyć go dużo wcześniej! 😉

BILETY:

  • 22 zł (normalny // regular)
  • 15 zł (ulgowy // disount)
    Bilety online:
  • SALA NIEBIESKA (19.15) ➡ klik

SALA CZERWONA (19.00) ➡ wyprzedana

O FILMIE:
BOHEMIAN RHAPSODY | Bohemian Rhapsody
reż. Bryan Singer, USA/Wielka Brytania 2018, 135′

„Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.”

Sprawdź: f7lodz

Jak zapatrujecie się na ten film? Ja uwielbiam zarówno Freddiego, jak i Queen, więc na pewno się wybiorę, aby obejrzeć to wspaniałe widowisko!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.