BOHO in the jungle – targi wnętrz, roślin i mody | 29.06 Kraków

0
1571

fot: źródło

Lubicie piękne wnętrza, zielone, wspaniałe rośliny i dobry smak w każdej dziedzinie życia? Pragniecie zaopatrzyć swoje mieszkanie w niepowtarzalne dodatki? Już teraz masz idealną okazję, ponieważ do Krakowa przybywają targi BOHO!

BOHO in the Jungle – tak brzmi motyw przewodni targów wnętrz, roślin i mody. Chyba każdy z nas uwielbia ładne rzeczy i nie ma co ukrywać – szczególnie chodzi o rzeczy materialne, takie, które przykuwają nasz wzrok i cieszą oko. Przywitajcie pięknie zapowiadające się wakacje i wszechobecne słońce nowym wystrojem swojego wnętrza! To najbardziej wakacyjne i zielone wydarzenie tego roku – w końcu to dżungla w sercu Krakowa! Już 29 czerwca, w godzinach 11:00 – 18:00, przyjdź do Forum Wydarzeń i przywitaj lato najlepiej jak potrafisz! Czeka na Was mnóstwo ciekawych, pięknych i…jeszcze raz pięknych rzeczy – przekonajcie się sami!

fot: źródło

Przeczytaj: Joga Party Festiwal

Jeśli chcecie odświeżyć swoje mieszkanie (lub urządzić je na nowo) i zaopatrzyć szafę w wakacyjne dodatki i rośliny, koniecznie wybierzcie się na targi wnętrz, roślin i mody! A może mamy tutaj entuzjastów urban jungle, którzy chcą stworzyć efektowne wnętrze, w którym główną rolę będą grały motywy roślinne i PLANTY? Wszyscy znajdą tutaj coś dla siebie – zarówno fani wyjątkowego stylu i wyposażenia, jak i ci, którzy lubują się w stylu BOHO i pragną „złapać” łapacz snów albo hamak, który można zawiesić w mieszkaniu lub ogrodzie… Dla tych, których kręci wyłącznie moda, mamy bardzo dobrą informację – na targach pojawi się mnóstwo zwiewnych sukienek, koronek i kwiatów…również we włosach! Oprócz tego, w Forum Wydarzeń znajdziecie rośliny i sadzonki, doniczki i zielone dodatki, makramy, łapacze snów, huśtawki, hamaki, dodatki do mieszkania (w tym świeczki, plakaty, poduszki i kubki), odzież i akcesoria w stylu BOHO oraz piękną i delikatną biżuterię. Wyodrębniono również przestrzeń dla najmłodszych!

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Jaki jest Wasz ulubiony „styl”? Zarówno jeśli chodzi o aranżację wnętrz, jak i ubiór – w końcu ubrania i wyposażenie domu to coś, dzięki czemu możemy wyrazić siebie! Jesteśmy ciekawi, czy mamy tu więcej fanów stylu minimalistycznego, a może jednak większość z Was lubuje się w stylu BOHO? My uwielbiamy jedno i drugie, dlatego jesteśmy po środku! Ciężko się zdecydować. A jak to wygląda u Was? Czekamy na informację!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.