„Co nam się podoba”, czyli Miesiąc Fotografii w Krakowie

0
637
źródlo: krakow.pl

Już jutro (23 maja) rozpoczyna się 17. już edycja Miesiąca Fotografii w Krakowie. pod hasłem „Co nam się podoba”. Miesiąc fotografii to liczne wystawy problemowe w galeriach i muzeach, spotkania z artystami, dyskusje i warsztaty. Będąc pasjonatem fotografii, trudno w trakcie całego miesiąca nie znaleźć dnia, aby bliżej przyjrzeć się sztukom wizualnym. 

Festiwal to dziesiątki wydarzeń towarzyszących: spotkań, dyskusji, warsztatów i imprez, które przeważnie odbywać się będą w okolicach weekendu otwarcia (24–26.05) oraz weekendu Przeglądu Portfolio (31.05–02.06). Podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie 2019 możemy między innymi wziąć udział w oprowadzaniu po wystawach, wybrać się na warsztaty z Anną Orłowską, odwiedzić Dom Norymberski i porozmawiać ze Stefanie Moshammer, czy wziąć udział w Paperlust Photobook Fest – zaprzyjaźnionym festiwalu photobooków. Szczegółowy harmonogram wydarzeń towarzyszących już wkrótce będzie dostępny pod adresem www.photomonth.com. Miesiąc Fotografii potrwa do niedzieli 24 czerwca.

Jeżeli sam fotografujesz, masz świetną okazję zgłosić się do przeglądu portfolio, a tym samym zdobyć  cenne wskazówki dotyczące swoich prac od grona doświadczonych ekspertów z Polski i z zagranicy, a także nawiązać kontakty, mogące zaowocować przyszłą współpracą!! Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 6 maja.

źródło: krakow.pl

Również warto zainteresować się Festiwalem Miłosza, odbywającym się w Krakowie w najbliższych dniach.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.