Cracow Game Days 2018!

0
1004

fot: źródło

Zostało tylko 9 dni! Już 21 i 22 lipca wszyscy miłośnicy nowinek technologicznych i elektronicznej rozgrywki, spotkają się w EXPO Kraków na Cracow Game Days 2018! Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do młodych ludzi, którzy z pasją oddają się wszelkim grom. Spotkamy tu maniaków „LoLa”, czyli League of Legends czy Fortnite, a także występy cosplay. A to nie wszystko! Zapraszam do dalszej lektury.

Dla osób, które zafascynowane są światem gier elektronicznych, interesują się nowinkami na rynku gier, a także „zawodowo” zajmują się graniem – to idealne miejsce dla Was. Chciałbyś przetestować najświeższe gry na najnowszym sprzęcie? Nic prostszego! Kupujesz bilet: jednodniowy, za 47 zł, bądź dwudniowy, w cenie 67 zł i wszystkie atrakcje są do Twojej dyspozycji! Przypomnienie: jeśli kupisz bilet przez Billon, zyskujesz –20% zniżki! Cena jest naprawdę niewielka – za niespełna 70 złotych, dostajecie szeroką gamę rozrywki, którą mam zamiar Wam przybliżyć.

Wydarzenie zajmie powierzchnię rekordową – ponad ponad 6000 m^2 czystej rozrywki!

Oprócz testowania na najnowszym sprzęcie, będziecie mieli możliwość – uwaga – zagrać w wybrane tytuły PRZEDPREMIEROWO! Dla fanów niezwykle popularnej gry, jaką jest „Fortnite„,  znajdzie się specjalna strefa z masą atrakcji, które musicie zobaczyć. Wystarczy przyjść do EXPO Kraków i cieszyć się tym dniem! Będziecie mieli możliwość zobaczyć, jak grają najlepsze drużyny w kraju; zarówno w CS:GO, jak i League of Legends. A skoro jesteśmy w temacie patrzenia…nacieszycie również oczy występami cosplay, które – szczególnie ostatnio – cechuje niesamowita popularność.

fot: źródło

Nie martwcie się – jeśli chcecie wziąć udział w turnieju – żaden problem! Organizatorzy zadbali o turniej w najpopularniejsze gry dla WSZYSTKICH uczestników! I oczywistym jest, że na każdym kroku będziecie mogli wziąć udział w setce fenomenalnych konkursów (z naprawdę satysfakcjonującymi nagrodami).

Jeśli Wasze dzieci chcą wziąć udział, a są za małe, by iść same – śmiało, idźcie razem! Na miejscu czekają atrakcje dla całej rodziny, nie tylko dla uczestników. 🙂 Znajdziecie również strefę gier niezależnych, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a ponadto czekają na Was dziesiątki stanowisk w strefie retro. Jeżeli będziecie mieli ochotę na odpoczynek – strefa gier planszowych będzie do tego idealnym miejscem. O ile planszówki nie sprawią, że będziecie najedzeni, tak strefa foodtrucków na pewno zapełni Wasze żołądki pysznym jedzeniem. 🙂

Cracow Game Days 2018 jest wydarzeniem skierowanym do fanatyków (każdych) gier i nowinek technologicznych, ale dla osób, które przychodzą z dziećmi bądź nie chcą brać czynnego udziału w meczu „LoLa”, również znajdzie się – jak widać – coś ciekawego. Tym bardziej, że to tylko niektóre z atrakcji! Dużo więcej miłych niespodzianek czeka na miejscu.

Jeśli po wyczerpującej grze poczujecie pragnienie – strefa Tiger Energy Drink czeka na Was z DARMOWYMI napojami! A oprócz tego możecie wygrać 500 złotych – przychodzicie na strefę, zyskujecie najlepszy czas na trasie wyścigowej korzystając z wcześniej przygotowanych stanowisk i voila! Pieniądze są już Wasze. 😉

fot: źródło

Więcej o wydarzeniu:  www.gamedays.pl

Wydarzenie organizują jak zawsze niezawodni – Game Days i CFA.

Jakie są Wasze opinie o tym wydarzeniu? Ja myślę, że warto wziąć brata, partnera, tatę czy nawet dziadka i korzystać z tak świetnej zabawy, którą gwarantują organizatorzy!