Daj łapę potrzebującym zwierzakom!

0
726

fot: źródło

Wszyscy krakowscy miłośnicy zwierząt, złączmy się! Już na za kilka dni, na początku marca, odbędzie się zbiórka pieniędzy oraz darów materialnych na schronisko dla bezdomnych zwierząt. Połączmy swoje siły i pokażmy, że jesteśmy w stanie pomóc potrzebującym zwierzakom!

Już w przyszłym tygodniu, a konkretnie – 2 marca 2019 roku o godzinie 10:00, na Rynku Głównym w Krakowie, odbędzie się niesamowita akcja charytatywna – zbiórka na schronisko dla bezdomnych zwierząt prowadzone przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Jeśli możecie podzielić się ciepłym kocem, karmą, zabawkami lub wpłacić kwotę zgodną z Waszymi możliwościami finansowymi – PRZYBYWAJCIE na Rynek Główny! To żaden wysiłek, a przy okazji możecie pozbyć się zbędnych rzeczy, które na pewno przydadzą się futrzanym milusińskim. Dobro wraca – szczególnie, gdy czynimy je bezinteresownie!

fot: źródło

Przeczytaj: Pierwszy basen dla psów w Małopolsce!

Zbiórka pieniędzy odbędzie się w sobotę (2.03) i niedzielę (3.03) od godziny 10:00 do 20:00 w najróżniejszych miejscach Rynku Głównego w Krakowie. Z kolei zbiórka darów materialnych, odbędzie się koło Sukiennic – w takich samych godzinach, jak pieniężna. Organizatorzy, czyli Łapówka, podkreślają, że najbardziej przydadzą się:

  • legowiska,
  • koce,
  • ręczniki,
  • karma,
  • konserw dla psów i kotów,
  • obroże
  • kagańce,
  • smycze,
  • szelki,
  • akcesoria (zabawki, klikery itd.)

Jednocześnie wystosowano prośbę o NIE przywożenie leków, materacy, ubrań dla ludzi i dywanów.

Ponadto, jeśli chcielibyście pomóc, a nie macie takiej fizycznej możliwości, również możecie dołożyć swoją „cegiełkę”. W związku z tym, założono skarbonkę na portalu pomagam.pl, gdzie po jej zakończeniu, cała suma zostanie przelana na konto schroniska. Link do zbiórki możecie znaleźć klikając TUTAJ.

fot: źródło

Sprawdź: f7wroclaw

Pamiętajcie, że liczy się KAŻDY gest. Pomagamy tak, jak możemy – na tyle, na ile pozwoli nam sytuacja materialna. Sprawdźcie swoje szafy – jesteśmy przekonani, że na pewno znajdziecie tam skarby, które możecie przekazać na zbiórkę! Najważniejsze, abyśmy nie zostawiali nikogo w potrzebie – szczególnie tych małych, bezbronnych istot, które bez naszego wkładu, nie dadzą sobie rady…

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułOtwarcie pierwszego w Małopolsce basenu dla psów!
Następny artykułPodziemna Nowa Huta – otwarcie schronu
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.