Darmowy Kosmiczny Minigolf w Cosmic Minigolf Pub

0
1403

fot: źródło

Mamy tutaj fanów innego wymiaru i miłośników kosmosu? A może lubicie golfa…w niecodziennym wydaniu? Szczególnie warto zagrać, jeśli kosmiczny minigolf jest całkowicie bezpłatny!

Uwaga, to kosmici! Chcemy z nim walczyć, czy próbujemy poznać ich zupełnie inny, wyjątkowy świat? 😉 Jeśli chcielibyście poznać niecodzienne smaczki golfa i kosmosu, Cosmic Minigolf Pub otwiera swoje bramy do innego wymiaru! Każdy z nas choć raz w swoim życiu chciał poczuć się niczym astronauta NASA, a teraz nadeszła idealna okazja, aby spełnić te – wydawałoby się – niemożliwe do spełnienia marzenia!

fot: źródło

Przeczytaj: Adoptuj Warszawiaka już 17 marca!

Jeśli pragniecie zagrać w kosmicznego minigolfa (całkowicie za darmo!), wystarczy, że zapiszecie się na wydarzenie i…tyle! Link do wydarzenia: klik. Nieziemski minigolf czeka na Ciebie i Twoich znajomych! Zbierzcie ekipę i przybywajcie do Cosmic Minigolf Pub, który znajduje się ma ulicy Świętej Agnieszki 9 i grajcie! Już za tydzień, w sobotę 23 marca od godziny 12:00 do północy, macie możliwość poznania zupełnie innego wymiaru – i to absolutnie za darmo. Jeśli Twoi znajomi również dołączą do wydarzenia, to automatycznie macie możliwość wzniesienia Waszego pojedynku na astronomiczne wyżyny i jednocześnie uszczęśliwicie organizatorów, którzy bardzo chcieliby powiększyć załogę swojego statku kosmicznego. W Cosmic Minigolf Pub prawa fizyki nie mają racji bytu! Ponadto, jeśli poczujecie pragnienie, to niebiański trunek zwany „piwem” za 5 złotych pozwoli Wam ugasić tę potrzebę. Oprócz niespotykanego klimatu i smacznych napoi, o nastrój podczas gry w kosmicznego golfa zadba odlotowa muzyka, a murale świecące w ultrafiolecie spowodują, że poczujecie prawdziwą głębię przestrzeni kosmicznej!

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Z czystym sercem możemy powiedzieć, że kosmos jeszcze nigdy nie był tak blisko! Wskocz do ukrytego świata i odkryj największe tajemnice galaktyki…a jest co odkrywać! Z kim widzimy się na kosmicznym golfie już za siedem dni, 23 marca? Koniecznie dajcie znać! Do zobaczenia wkrótce, astronauci!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.