Dzień dobry. Co mogę dla siebie zrobić? Warsztaty

0
778

fot: źródło

Czy jest tutaj ktoś, kto nigdy nie zadał sobie pytania „Kim jestem w całym wszechświecie?”. Zakładam, że większość z nas przechodziło przez kryzys egzystencjalny – mniejszy lub większy, ale jednak. Jeśli nadal nie znaleźliście odpowiedzi na te pytania, mam dla Was dobrą nowinę.

Organizatorzy, czyli Zdrowy duch, zapraszają na indywidualne warsztaty jednodniowe, które trwają 5 godzin, gdzie każda z godzin przeznaczona jest na jedno z nurtujących nas pytań. Mówiąc szczerze, wszystkie najważniejsze aspekty życia każdego z nas, można ująć w odpowiedziach na pięć pytań:

1. Czy wiem, kim jestem i dokąd zmierzam.

2. Relacje – co je charakteryzuje, jakie osoby przyciągam, jakie osoby chcę przyciągnąć, jak czuję się w relacjach, jak je buduję, jak je tracę?

3. Zdrowie – jak wygląda, jak się czuję naprawdę, jakie są przekonania o zdrowiu w mojej rodzinie, jak być zdrową/ym i czuć się świetnie we własnej skórze?

4. Dobrobyt – jakie schematy powtarzają się w moim życiu i w życiu rodziny, czy mam tyle ile chcę, ile chcę, jak mogę ,,wyliczyć” moją wolność finansową?

5. ,,Rzeczy odziedziczone” – spadek po poprzednich pokoleniach, związkach i doświadczeniach – dlaczego niosę ,,plecak cudzych kamieni”?

fot: źródło

Przeczytaj: Biało-niebieskie flagi MPK

Podczas pięciogodzinnego warsztatu indywidualnego – jak mówią organizatorzy -nauczysz się, jak lepiej radzić sobie z zadaniami, ludźmi, sytuacjami i emocjami. „Pokażę Ci proste techniki ułatwiające życie w wymienionych aspektach. Nauczysz się, jak wierzć w siebie i ufać swojej intuicji i wewnętrznej wiedzy. To jest twoje pięć godzin! Poświęcam czas i uwagę tylko Tobie. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem.”

Do wyboru 8 terminów:
-od 24 października do 16 listopada w godzinach od 10.00 do 15.00 lub 13.00 do 18.00 (godziny są propozycja i można je zmienić). Cena: 499, zaliczka: 200 zł
Informacje o wpłacie i zapisy: kfwroblewska@gmail.com lub tel 724 682 272

fot: źródło

Sprawdź: Siedem nowych wystaw w MOCAK-u!

Wybieracie się na takie warsztaty? A może zażegnaliście kryzys egzystencjalny i znacie już odpowiedź na powyższe pytania? 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułBiało-niebieskie flagi MPK
Następny artykułKiss zagra w Krakowie!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.