Dzień dobry ICE Kraków – bal karnawałowy dla dzieci!

0
707
źródło: krakow.pl

Okres karnawałowy trwa na dobre.  tej okazji w Krakowie jest organizowane wiele balów, imprez i przeróżnych koncertów. Ale Kraków nie zapomniał także o najmłodszych! W ramach cyklicznego wydarzenia: „Dzień Dobry ICE Kraków”, 3 lutego organizowany jest bal karnawałowy dla dzieci!

Oczywiście jak dzieci lubią najbardziej będzie to bal przebierańców. O przebrania zadba Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana. Na dzieci z rodzicami czekają aż cztery godziny wyśmienitej zabawy. Poza karnawałowymi szaleństwami, organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Będą to m.in. warsztaty plastyczne, historyczne i musicalowe,  pokazy służb ratowniczych, eksperymenty chemiczne, a także Żywe Muzeum Obwarzanka. Zaś w południe,  w sali audytoryjnej im. Krzysztofa Pendereckiego,  rozpocznie się filmowa opowieść ze skutej lodem Antarktydy.

Jedno jest pewne – 3 lutego w ICE Kraków na pewno nie można się nudzić!

Karnawałowe Dzień Dobry ICE Kraków już 3 lutego w godz. 10.00-14.00. Na spotkanie w Centrum Kongresowym ICE Kraków zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa i okolicznych miejscowości. Wstęp bezpłatny. Więcej na temat wydarzenia na stronie: icekrakow.pl.

Koniecznie odwiedź także wystawę „Nowa Huta kobietą”!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.