Dzień Dobry ICE Kraków – edukacja i zabawa!

0
744
źródło: krakow.pl

Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. Może nie wszystkich to cieszy. Ale właśnie na dobry początek, dla najmłodszych (i nie tylko) zostało przygotowane wydarzenie: Dzień Dobry ICE Kraków. Co to takiego? Cztery godziny zabawy, która jest jednocześnie nauką nowych rzeczy. I to wszystko zupełnie za darmo!

Podczas wydarzenia można będzie skorzystać z nauki tańca współczesnego, baletu, warsztatów teatralnych, historycznych, kulinarnych, czy designu. Dla tych, którzy nigdy nie mieli w rękach instrumentu, a marzą o podążaniu za muzyką, atrakcyjne mogą okazać się lekcje gry na skrzypcach, wiolonczeli, czy fortepianie.

W ICE będą również czekać także atrakcje takie jak: doświadczenia chemiczne, prezentacja samochodu rajdowego, połączona ze spotkaniem z rajdowcem, czy dla najmłodszych – malowanie twarzy. Nie zabraknie smacznego poczęstunku.

Goście będą mieli możliwość zwiedzenia Centrum Kongresowego „od kuchni”, zajrzenia do garderoby, reżyserki, kabiny tłumaczeń symultanicznych.

O godzinie 12 odbędzie pokaz filmu, którego tytuł póki co zostaje niespodzianką. Bezpłatne wejściówki na film można odebrać tutaj.

Dzień Dobry ICE Kraków to wspaniała okazja do spędzenia czasu z całą rodziną i zarażenia swoich dzieci nowymi pasjami. Każdy będzie miał szansę znaleźć dla siebie coś ciekawego.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 1 września w godzinach 10 -14 w Centrum Kongresowym ICE. Zapraszamy!

 

źródło: kraków.pl

Zobacz też wydarzenie: https://www.f7krakow.pl/ruch-to-zdrowie-kazdy-to-powie-czyli-krakowskie-forum-sportu/

Warto przeczytać: https://www.f7dobry.com/gra-w-klasy-na-chodniku-reakcja-ludzi-cie-zaskoczy-recepta-na-szczescie-jest-prosta/