Dzień Dobry ICE Kraków!

0
824

fot: źródło

Żegnamy sierpień, witamy wrzesień! Wakacyjna swawola dobiega końca – nadszedł czas na szkołę i wstawanie o 7:00 rano. 😉 Jednak 1 września wcale nie jest taki straszny, bowiem przypada w sobotę, którą najlepiej spędzić w ICE Kraków Congress Centre!

To kolejna odsłona Dzień Dobry ICE Kraków! Tym razem, poza stałymi punktami programu, organizatorzy postanowili przygotować sporo nowości. Miłośnicy podróżowania, wraz z Wioskami Światów, zostaną mile zaskoczeni, bowiem czeka ich podróż dookoła świata!

fot: źródło

PS. Tesco dla dzieci – biegnij i pomóż! Przeczytaj tutaj: klik.

Z kolei pasjonaci i sympatycy muzyki, będą mogli skorzystać z instruktażowej lekcji gry na skrzypcach, wiolonczeli lub fortepianie.

fot: źródło

fot: źródło

fot: źródło

Dzień Dobry ICE Kraków, 1 września od godziny 10:00 do 14:00, zamieni się w ogromny plac zabaw, na którym poprowadzone zostaną zajęcia m.in. z tańca współczesnego czy baletu, a dodatkowo, będzie również można poznać tajniki sztuki teatralnej. Reasumując: to cztery godziny wyśmienitej zabawy!

Jak mówią sami organizatorzy: „To wydarzenie, które daje całym rodzinom doskonały pretekst do wspólnego wyjścia i spędzania razem czasu.” Na najmłodszych uczestników wydarzenia czekają pokazy prowadzone przez przedstawicieli służb ratowniczych:

  • policjantów,
  • ratowników medycznych
  • i strażaków.

Wśród wielu innych atrakcji wymieńmy:

-malowanie twarzy,

-warsztaty historyczne Historyland oraz doświadczenia chemiczne Chemical World,

-naukę tańca prowadzoną przez Egurrola Dance Studio,

-warsztaty designu,

-warsztaty kulinarne

Dla miłośników motoryzacji przygotowano prezentację samochodu rajdowego oraz spotkanie z prawdziwym kierowcą rajdowym!!! Niezła frajda dla dzieci i dla tatusiów chyba też, prawda? 😉 Jeśli zgłodniejecie, żaden problem – na miejscu czeka poczęstunek. Samo wydarzenie jest również wspaniałą okazją do zwiedzenia Centrum Kongresowego ICE Kraków, gdzie goście zobaczą m.in.: wybrane sale, garderoby, reżyserki, kabiny do tłumaczeń symultanicznych i przeszklone foyer z widokiem na Wawel. Największą atrakcją, jak zawsze, będzie pokaz filmu niespodzianki, który rozpocznie się o godzinie 12.00.

fot: źródło

Organizatorzy o wydarzeniu wypowiadają się w następujący sposób: „Kiedy organizowaliśmy pierwsze Dzień dobry ICE Kraków nie spodziewaliśmy się, że stanie się ono jedną z najważniejszych imprez społecznych, które realizujemy w centrum kongresowym dla mieszkańców. Co kwartał odwiedza nas ponad 1500 osób, a to oznacza, że od pierwszej edycji w wydarzeniu wzięło udział już ponad 15 000 gości – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które jest operatorem ICE Kraków. – Zdajemy sobie też sprawę, że wyjście z całą rodziną w weekend do kina, na wystawę lub warsztaty może być dla wielu osób sporym wydatkiem, dlatego też wszystkie atrakcje w ramach naszego pikniku są zawsze bezpłatne. Takie podejście spotkało się z wieloma pozytywnymi opiniami, a my przecież, jako miejska instytucja kultury, staramy się stwarzać krakowianom możliwość spotkania się, rozwoju oraz uczestniczenia w życiu społecznym naszego miasta. Kolejne tegoroczne spotkania pod hasłem Dzień Dobry ICE Kraków są już zaplanowane, dlatego zapraszam do śledzenia zarówno profilu centrum na Facebooku, jak i strony Icekrakow.pl, gdzie zawsze publikujemy informacje o nadchodzących edycjach imprezy”…

fot: źródło

Wstęp BEZPŁATNY!!!

Przeczytaj także: NAJWĘŻSZY DOM na świecie, znajduje się w Polsce!!! Kliknij: tutaj.

Wejściówki, które obowiązują na pokaz filmowy, dostępne są tutaj: klik

fot: źródło

Kto wybiera się na jutrzejsze „Dzień dobry ICE Kraków”? Bardzo jestem ciekawa, jaki film zostanie puszczony – koniecznie dajcie znać! 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.