Dzień Piękności Warsztaty mody i makijazu

0
751

fot: źródło

„Nie mam się w co ubrać, nie mam nic w szafie” – ciągle to samo, drogie Panie, prawda? Spokojnie, ja też znam ten koszmar! Mimo ogromnej ilości ubrań w domu, wciąż „czegoś” brakuje…a pieniędzy wiecznie nie ma! 😉 Chcesz sobie pomóc? Przyjdź na jutrzejszy „Dzień Piękności”!

Nie uwierzę, jeśli któraś z Was powie mi, że nie walczyła ze sobą stojąc przed szafą, gdy mówiła na głos „nie mam się w co ubrać!” 😉 Każda z nas zna ten horror – i nic dziwnego! Chcemy być piękne, dobrze wyglądać, a jeszcze lepiej się czuć… Bez względu na wiek i zawód, wiele kobiet łączy powtarzający się codziennie koszmar: sfrustrowane stają przed szafą i nie mają pomysłu, w co się ubrać. Często z tych powodów czują się nieatrakcyjne, niedowartościowane i zakompleksione…

fot: źródło

Przeczytaj również: Żyj tak, jak chcesz! Klik.

A przecież, wcale takie nie są! Kobietom, które źle się czują ze sobą, ze swoją „szafą” brakuje tylko…wiedzy, jak się stylowo ubrać i jak dopasować ubrania do swojej sylwetki i urody. Nic prostszego

Jak mówią same organizatorki, czyli Hair Club La Bush: „My, Monika i Justyna z Lili.J, trenerki modowe, osobiste stylistki i ekspertki w podnoszeniu samooceny u kobiet @LilijPersonalShopper chcemy, żebyś była pewna siebie i zobaczyła, jaka jesteś piękna! Chcemy nauczyć Cię, jak dobrze się ubierać, a przez to „przegonić” czarne myśli związane z Twoim wyglądem (a przynajmniej ich część).”

fot: źródło

Dziewczyny zapraszają na jutrzejsze warsztaty, które odbędą się na ulicy Starowiślnej 76 jutro, 27.09, o godzinie 17:00, a ich tytuł brzmi: “Nie mam się w co ubrać”. Wymowne, prawda? 😉 Oto lista rzeczy, które jutro Cię czekają:

-otrzymasz wiele cennych wskazówek na temat ubioru od osobistych stylistek
-dowiesz się, jakim typem sylwetki jesteś
-nauczysz się, w jakich kolorach i fasonach ubrań jest Ci najlepiej
-dowiesz się, jakich kolorów i fasonów powinnaś unikać
-możesz przynieść kilka swoich ubrań, a my doradzimy Ci, jak łączyć te ubrania i czy pasują one do Twojej sylwetki
-dowiesz się, jak łączyć ubrania, żeby stylowo się ubierać
-przekonamy Cię, że wygląd ma ogromny wpływ na samopoczucie
-zmotywujemy Cię do tego, aby codziennie świetnie wyglądać
-poznasz ciekawe i inspirujące osoby

fot: źródło

Przeczytaj: Wypij zupę, zjedz kubek – wow!

O Lili.J:
„Monika i Justyna – dwuosobowy zespół, fashion coaches, osobiste stylistki z poczuciem misji i motywacją do inspirowania i wspierania innych kobiet. Robimy przeglądy szafy, chodzimy na zakupy, tworzymy garderoby, odświeżamy wizerunek. Wygląd ma dla nas ogromne znaczenie, ale to jedynie jeden z wielu czynników, które sprawia, że czujemy się dobrze i to właśnie chcemy przekazać na naszych warsztatach!”

To jak, drogie Panie? Która wybierze się po fachową radę i ogrom pozytywnej energii? 😉

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.