Ekotyki Targi Kosmetyków Naturalnych Najedzeni Fest 10.02 Kraków

0
756

fot: źródło

EKOtyki Targi Kosmetyków Naturalnych, znów przybywają do Krakowa! I tym razem witają u nas (prawie) wiosnę! To nie koniec wspaniałych informacji… Wraz z nimi, przybywają również targi Najedzeni Fest!

Pożegnaj zimę prawdziwą siłą natury! Śnieg już jest trochę męczący, prawda? 😉 Nie dość, że mamy szansę kupić naturalne, idealne dla naszego ciała kosmetyki, to ich (naturalnym) zapachem i działaniem, pożegnamy zimę! Organizatorzy, czyli EKOtyki – Targi Kosmetyków Naturalnych, również są zmęczeni przedłużającą się zimą i – jak sami mówią – chcą czegoś nowego, świeżego i pachnącego! Poza tym, pamiętajcie, że trzeba przygotować swoją skórę na pierwsze promienie wiosennego słońca – a poza tym, mamy możliwość konsultacji z ekspertami w dziedzinie pielęgnacji naszej skóry!

fot: źródło

Przeczytaj: Informacje NIK są przerażające: W Polsce rośnie liczba bezdomnych psów i kotów!

Na Targach Kosmetyków Naturalnych EKOtyki Najedzeni Fest spotkamy się z najlepszymi, wyjątkowymi wystawcami, którzy pomogą nam przygotować się na nadchodzącą wiosnę. A jak mówią sami organizatorzy: „Będziemy kusić pachnącymi masłami do ciała, świeżymi peelingami, odżywczymi mydła, olejkami do ciała, kremami i innymi naturalnymi miksturami!” Czyż to nie brzmi przepyszn…to znaczy, niesamowicie zachęcająco? 😉 Wystarczy, że zarezerwujecie sobie trochę czasu w niedzielę, 10 lutego, w godzinach od 11:00 do 18:00 i odwiedzicie FORUM Przestrzenie, które znajduje się na ulicy Marii Konopnickiej 28 i dajcie się ponieść naturze i jej wytworom! A oprócz tego, jeśli zgłodniejecie, tuż obok naturalnych kosmetyków, czeka na Was KILKADZIESIĄT stoisk z przepysznym, świeżym jedzeniem i produktami do kuchni! Zakupy „domowe” i „kosmetyczne” w jednym miejscu? To lubię! 😉

PS. WSTĘP WOLNY!

fot: źródło

Sprawdź: f7gdansk

No, przybywajże na EKOtyki! 😉 Nie może Was tam zabraknąć – do zobaczenia 10 lutego!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.