Fabryka Świętego Mikołaja z klocków LEGO

0
1004

fot: źródło

Nic tak nie ucieszy Twojego malucha, jak Fabryka Świętego Mikołaja zbudowana z…klocków LEGO! Jeśli szukasz atrakcji dla swoich pociech i pragniesz, aby te święta były niezapomniane – koniecznie odwiedź Klockoland!

Fabryka Świętego Mikołaja funkcjonuje codziennie w godzinach 10:00-16:00, aż do 30 grudnia! W ferworze świątecznych zakupów i wypieków, nie wolno zapomnieć o tym, co najważniejsze – o wspólnym, rodzinnym odpoczynku. Jeśli nie macie pomysłu, jak spędzić wolne popołudnie – przyjeżdżajcie do Klockolandu! Organizatorzy obiecują, że wraz ze swoimi pomocnikami, Klockowymi Elfami, przygotowali moc atrakcji, które zaciekawią i przypadną do gustu każdemu – nawet temu najbardziej wymagającemu! Wystarczy, że odwiedzicie Klockoland Kraków, który znajduje się na ulicy Mikołajskiej 13 i bawcie się, budujcie do woli!

fot: źródło

Przeczytaj: Betlejem w Krakowie!

Z tego, co udało mi się dowiedzieć – jak mówią organizatorzy – podczas tego niesamowitego wydarzenia, czekać na nas będzie:

  • manufaktura klockowych i kolorowych ozdób choinkowych, dzięki której wspólnymi siłami ubierzmy wielką, 3 metrową choinkę z klocków LEGO.
  • interaktywne gry świąteczne, dzięki którym zabawa, współpraca i współzawodnictwo staną się nieodłącznym elementem pobytu w centrum dla całej rodziny.
  • oświetlone, interaktywne miasteczko świąteczne z klocków LEGO, wraz ze specjalnie przygotowanym na tę okazję świątecznym pociągiem.
  • sanie wraz z Mikołajem z klocków LEGO, któremu towarzyszy niezastąpiony, interaktywny pomocnik- Elf Ważniak. Zgodnie z tradycją, przywita on wszystkich Naszych gości, a dla najgrzeczniejszych dzieciaków czeka specjalne wyróżnienie. Każdy, wytypowany przez Ważniaka fan LEGO, otrzyma Dyplom Grzeczności.
  • wyścigi reniferów, galopujących po przygotowanym torze. Spróbujcie ominąć wszystkie napotkane przeszkody i dotrzeć jako pierwsi do mety. Pomóżcie Mikołajowi w dokonaniu wyboru, który renifer jest najszybszy do świątecznego zaprzęgu.
  • interaktywna Strefa Testów zabawek Św. Mikołaja, na której możecie sterować ponad pięćdziesięcioma konstrukcjami, przygotowanymi z LEGO, przy pomocy tabletów i przycisków.
  • roboty LEGO, samodzielnie dekorujące choinkowe bombki.

i wiele, wiele innych! Nie może Was tam zabraknąć.

fot: źródło

Sprawdź: f7lodz

Możecie zbudować (w dosłownym tego słowa znaczeniu!) swoje niesamowite, niepowtarzalne święta! Gwarantuję, że bawić się będzie każdy – nie tylko ten najmłodszy, ba, starsi, tj. rodzice, całkowicie przepadną!!! 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.