Familijne Warsztaty Ceramiczne

0
880

fot: źródło

Właśnie rozpoczyna się kolejna edycja Familijnych Warsztatów Ceramicznych, które skierowane są dla całych rodzin! Chcecie wejść w posiadanie pięknego garnka, który własnoręcznie zrobiliście? Koniecznie weźcie udział w warsztatach!

Organizatorzy, czyli Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży, zapraszają na kolejną edycję Familijnych Warsztatów Ceramicznych, kierowanych do całych rodzin. Udział ma wziąć każdy – zarówno ten młodszy, jak i starszy! W końcu to niepowtarzalna, wspaniała okazja do spędzenia czasu z rodziną, a przy okazji świetna alternatywa dla telewizji czy komputera.

W dzisiejszych, „zabieganych” czasach, te wspólne dwie godziny spędzone na kreatywnej i ciekawej zabawie w tworzenie różnych przedmiotów z gliny, mogą dać wiele satysfakcji, radości, zmuszają do „ bycia razem”, a przez to do zacieśniania więzi rodzinnych. W końcu jest nam raźniej, gdy jesteśmy razem, prawda? 🙂

fot: źródło

Przeczytaj także: Etnokalendarz – weekendowe warsztaty rodzinne

Zajęcia odbywają się cykliczne, raz w miesiącu, w sobotę w godz. 15.00-17.15 w SCKM ul. Wietora 15. Pierwsze zajęcia już 13 października 2018.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach, jest udział dorosłych i dzieci (mama, tata, dorosła siostra, dziadek, babcia itd.) Jeśli chodzi o wpłatę na materiały:

-dorosły, 20 zł,

-dziecko, 10 zł

Wszystkie prace, które wykonacie, zabieracie do domu! Będzie co wspominać za 10 lat. 😉

Zapisy i informacje: Dorota Małysa tel. 501 285 963 (uczestnictwo musi być potwierdzone zapisem telefonicznym).

PS. Udział w imprezie równoznaczny jest z wyrażeniem zgody na publikację wizerunku.

fot: źródło

Przeczytaj także: Jak chronić się przed smogiem w Warszawie? Klik

Idźcie i stwórzcie nowy, ukochany dzbanek lub garnki! Możecie zrobić to, na co macie ochotę – niech ogranicza Was tylko wyobraźnia!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.