Festiwal Baniek Mydlanych w Krakowie!

0
1097

fot: źródło

Wyjątkowy festiwal zbliża się wielkimi krokami! Mogą być wielkie, małe, okrągłe, kolorowe, długie lub krótkie. Cieszą przede wszystkim naszych najmłodszych, ale i dorośli mają z nimi niezłą frajdę. A mowa oczywiście o…bańkach mydlanych!

Informacje zostały potwierdzone – Festiwal Baniek Mydlanych już niebawem odwiedzi Kraków! Mnóstwo bańkowych nowości, zabawy i…szaleństwa! Zapiszcie sobie w kalendarzu – 29.06, w godzinach 15:00 – 17:00, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Wschód” na Osiedlu Szkolnym 39. W ostatnim czasie pogoda nas rozpieszcza – słońce otulające swymi ciepłymi promieniami zachęca do przebywania na zewnątrz, dlatego korzystajmy z pogody i wybierzmy się na Festiwal Baniek Mydlanych! Gwarantowana świetna zabawa, mnóstwo niezwykłych zdjęć i przede wszystkim szczęśliwe dzieci.

fot: źródło

Przeczytaj: Piknik Krakowskich Mam

Organizatorzy, czyli Festiwal Baniek Mydlanych, przygotowali dla nas mnóstwo (darmowego) płynu, animacje z bajkowymi postaciami, bańkowe pokazy i zamykanie w bańce, tysiące małych baniek, konkursy z nagrodami i wiele, wiele innych. Moc atrakcji i zabawy w jednym! A to nie wszystko… Każdy, kto zapragnie „puszczać” bańki, dostanie również wszystkie niezbędne akcesoria, dlatego jeśli nie dysponujecie odpowiednim „bańkowym” sprzętem – nie martwcie się! Organizatorzy pomyśleli o wszystkim. Ponadto, na Festiwalu będzie można skorzystać z dmuchańców i eurobungee, a ci, którzy uwielbiają słodycze, odnajdą się w kolorowych łakociach i granitach. Festiwal Baniek Mydlanych to doskonała okazja, aby spędzić aktywny i wesoły czas wraz z całą rodziną! Nie interesuje Was nic oprócz dobrej zabawy! Już teraz zaplanujcie ostatni weekend czerwca – szczególnie, że Festiwal Baniek Mydlanych zapowiada się niezwykle obiecująco.

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Lubicie bańki mydlane? Powracacie z sentymentem do czasów, kiedy to Wy się nimi bawiliście? A może nadal – wraz ze swoimi pociechami – z przyjemnością „dmuchacie”, bo chcecie stworzyć bańki? Jesteśmy ciekawi Waszych odczuć! My uwielbiamy bańki i nie ma znaczenia fakt, że nie jesteśmy już dziećmi, bo każdy z nas ma w sobie coś z dziecka!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułPiknik Krakowskich Mam
Następny artykułDni Nowej Huty – rodzinnie i rozrywkowo!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.