Festiwal Kawy w Krakowie!

0
835

fot: źródło

Kawosze! To wydarzenie zostało stworzone idealnie dla Was! Nie wyobrażacie sobie dnia bez kubka kawy? Jesteście uzależnieni od pysznego napoju kofeinowego, od którego zaczynacie dzień? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco – koniecznie wybierzcie się na Festiwal Kawy w Krakowie!

Jesteście gotowi na sporą dawkę kofeiny? Przygotujcie się, bo ilość kawy, która czeka na Was w Forum Wydarzeń, jest po prostu niewymowna! Zachęcamy do małej, jednodniowej lub dwudniowej przerwy od tego przepysznego trunku, bo to, czego spróbujecie na Festiwalu Kawy, na zawsze zapadnie Wam (i Waszemu organizmowi) w pamięć. Wyobraźcie sobie morze Latte macchiato, Mocha, Americano czy klasycznego Latte i Cappuccino… Najlepsze jest jednak to, że do tego „kawowego” morza możecie wejść bez najmniejszego problemu! Jesteście gotowi? Już 1 i 2 czerwca, w godzinach 10:00-18:00 w Forum Wydarzeń, odbędzie się Festiwal Kawy, na których wszystkich serdecznie zapraszamy! Kochamy kawę, a kawa kocha nas. Nasze kubki smakowe eksplodują z rozkoszy!

fot: źródło

Przeczytaj: Kimono Fashion Show – Noc Muzeów 2019

Macie możliwość poznania i rozkoszowania się najlepszymi polskimi i zagranicznymi palarniami, a także spróbowania specjałów lokalnej gastronomii – i to wszystko w JEDNYM miejscu! Jeśli zaangażowaliście się w prawdziwe, kawowe doznania, a brakuje Wam (nie)podstawowego sprzętu – będziecie mieli okazję, aby kupić niezbędne akcesoria kawowe i inne gadżety w niezwykle przystępnych cenach. To nie wszystko! Oprócz przepysznych, kofeinowych trunków, organizatorzy, czyli Festiwal Kawy – Polska, przygotowali mnóstwo niesamowitych atrakcji. Na Festiwalu odbędzie się konkurs dla baristów, ale jeśli zapragniecie odpocząć z kubkiem smakowitej kawy w ręku – wytchnienie znajdziecie w strefie chilloutu, która połączona jest wraz z czytelnią. Dla tych, którzy pragną poznać nowe smaki, przygotowano cuppingi, na których skosztujecie kaw z całego świata. Koneserzy kaw i fani ekspresów odnajdą się przy stoisku z najnowszymi, designerskimi ekspresami do kawy, na których profesjonalni bariści zaparzą dla Was setki kilogramów ziaren.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Kto wybiera się na Festiwal Kawy? Do zobaczenia w Forum Wydarzeń, gdzie będziemy relaksować się przy przepysznej kawie!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.