Festiwal Kultury bez Barier w MOCAK-u // workshops

0
899

fot: źródło

Wszyscy zapewne wiedzą, że sztuka nie ma żadnych barier. Jeśli nie wierzycie, zapoznajcie się z ostatnim dziełem Banksy’ego…możecie się bardzo zdziwić! 😉 A dziś przed Państwem Festiwal Kultury bez Barier w MOCAK-u!

Z okazji 6. Warszawski Festiwal Kultury Bez Barier, organizatorzy, czyli MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie / Museum of Contemporary Art, zapraszają dzieci, młodzież oraz dorosłych (w tym osoby z niepełnosprawnościami!) na warsztaty i zajęcia edukacyjne o charakterze integracyjnym.

fot: źródło

Przeczytaj: Odnowa polskiego dizajnu

Tylko dziś, 13 października o godzinie 15:00, odbędą się warsztaty „Między-pokoleniowe”, które poświęcone są instalacji Stanisława Dróżdża „Między”. Jeśli nie macie jeszcze planów na sobotę – szykujcie się i wpadajcie na Lipową 4, aby skosztować pysznej „porcji” sztuki, która…nie ma granic. 🙂

Do dyspozycji uczestników – jak mówią organizatorzy – będą tyflografiki i dotykowe opracowania dzieła autorstwa studentów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie: wykreślanka „Między”, puzzle „Między” oraz adaptacja dla osób niewidomych „Między”. W części warsztatowej uczestnicy wykonają prace inspirowane instalacją. Zajęcia poprowadzą Weronika Dziepak i Aleksandra Krogulecka – autorki adaptacji.

fot: źródło

Przeczytaj: Wino dla psów!

Koszt wstępu, to TYLKO 10 złotych! Pamiętajcie, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego też zarezerwujcie miejsce telefonicznie, pod numerem 12 263 40 29 lub mailowo: edukacja@mocak.pl. Być może jeszcze zdążycie! 😉

Odwiedziliście kiedyś Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK? Ja, osobiście, jestem pod wielkim wrażeniem dzieł dzisiejszych artystów, ponieważ potwierdzają, że sztuka nie ma granic.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułOdnawiamy klasyki polskiego dizajnu – krzesło Aga
Następny artykułO kurka, Kulturka!
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.