Grudniowe seanse: Dziadek do orzechów i cztery królestwa

0
726

fot: źródło

Mnóstwo radości, magii i szaleństwa, tylko w Krakowskim Centrum Kinowym ARS! To ostatnie dni kultowego kina, dlatego jeśli macie ochotę zabrać swoją pociechę (lub obejrzeć samodzielnie!) wyjątkowe seanse, przybywajcie do Kina ARS!

W grudniu czeka nas dużo pracy przed świętami, ale również dużo zabawy, ciepła, radości, miłości i odpoczynku. Jeśli macie ochotę na oderwanie się od telewizora, bo „Kevin sam w domu” czwarty raz z rzędu już Was znudził…koniecznie musicie wybrać się do Kina ARS! Najlepsze seanse to te, które oglądacie całą rodziną, dlatego też zabierajcie swoją drugą połówkę wraz z pociechami i dajcie się ponieść, odpłyńcie w zaczarowany świat! Pokazy odbywają się jeszcze dwa dni – 29.12 i 30.12 o godzinie 10:00. Nie może Was tam zabraknąć! Szczególnie, że bilety na pokazy w wersji dubbing 2D, kosztują TYLKO 13 złotych!

fot: źródło

Przeczytaj: Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki!

„Mały Książę żyje w przepychu i bogactwie w swoim pałacu. Szantażuje swoje sługi, nie ma dla nikogo szacunku i z pewnością nie zachowuje się jak roztropny władca, którym kiedyś powinien się stać. Pewnego razu wujek księcia- czarownik Drosselmeier poddaje młodzieńca próbie- dając mu w prezencie magicznego Dziadka do Orzechów, który potrafi spełniać życzenia. Mimo ostrzeżeń Wujka, Książę wrzuca Dziadka do kominka. Z paleniska wyskakuje iskra. Każdy, kto jej dotknie, zmienia się. Tym oto sposobem mały Książę przyjmuje postać Dziadka do Orzechów, stając się po prostu zabawką. Z okazji do przejęcia królestwa chce skorzystać Król Myszy i jego nadmiernie ambitna Ciotka. Oboje mieszkają w piwnicy pałacu. Czarodziej Drosselmeier spotyka małą, rozmarzoną Klarę. Dziewczynka poruszona widokiem biednego Dziadka do Orzechów, wyrusza z nim w pełną przygód, podróż na ratunek królestwu.” Ja już czuję się tak, jakbym przeniosła się do innego świata! Muszę przyjechać na ulicę świętego Tomasza 11 i na własnej skórze poczuć, jak to naprawdę jest… 😉

fot: źródło

Sprawdź: cityrozrywka

Oglądaliście już „Dziadek do orzechów i cztery królestwa”? A może właśnie szykujecie się na seans w Kinie ARS? Jeśli tak – magicznej (dosłownie!) zabawy!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.