Holi Święto Kolorów w Krakowie – zakończenie lata

0
730

fot: źródło

Co prawda, lato dopiero się rozpoczyna, ale jest to tak intensywny (i mimo wszystko krótki) czas, że już teraz informujemy o Święcie Kolorów w Krakowie, które odbędzie się specjalnie na zakończenie lata!

Wszyscy doskonale wiemy, jak szybko mija nam ten błogi, wyjątkowy, ciepły – po prostu wakacyjny czas. W mgnieniu oka „leci” nam lipiec i sierpień, czyli dwa wspaniałe miesiące, w których najczęściej korzystamy z urlopu i wypoczywamy na wakacjach. Jedną z najlepszych i zdecydowanie najbardziej kolorowych letnich atrakcji, jest Holi – Święto Kolorów. Owe święto przyjęło się w całej Polsce i to do tego stopnia, że „kolorami” rozpoczynamy i kończymy wakacje! Dlatego już teraz zapraszamy na Holi – Święto Kolorów w Krakowie – zakończenie lata, które odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia w godzinach 15:00 – 20:00 w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym Kraków „Wschód”, które znajduje się na Osiedlu Szkolnym 39.

fot: źródło

Przeczytaj: BOHO in the Jungle – targi!

Zapisujcie tę datę w kalendarzu, zabierajcie znajomych i…po prostu dobrze się bawcie! To najbardziej kolorowa impreza tego roku, o czym przekonacie się już 25 sierpnia. Wstęp na Holi – Święto Kolorów jest oczywiście bezpłatny, a bawić może się każdy – zarówno młodszy, jak i starszy! Na imprezie czekać będą:

  • oryginalne kolorowe proszki Holi w 9-ciu kolorach,
  • DJ, który sprawi, że cały czas będziecie w ruchu!
  • kolorowa wata cukrowa,
  • kolorowe Granity,
  • i wyrzutnie proszków Holi.

Ze względów bezpieczeństwa, na teren imprezy obowiązuje zakaz wnoszenia własnych proszków. Nie ma się czym martwić – w końcu na wydarzeniu KAŻDY dostanie swoje worki z kolorami! Wystarczy, że 25 sierpnia odwiedzicie Miejski Ośrodek Sportu – Kraków Wschód i możecie bawić się do woli – bez żadnych ograniczeń!

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Braliście już kiedyś udział w Święcie Kolorów? To niesamowita zabawa, której towarzyszy mnóstwo śmiechu, radości i…kolorów! Gwarantujemy, że nigdy wcześniej nie mieliście do czynienia z taką ilością barw…i to w dosłownym tego słowa znaczeniu! Kto chciałby poczuć moc atrakcji i kolorów? Gwarantowane wyjątkowe, barwne doznania!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.