Jalla na trawę! – bezpłatne zajęcia pracy z ciałem w parku

0
850

fot: źródła

„Jalla na trawę!” – tak brzmi bardzo wymowne i niezwykle zabawne motto, zachęcające do aktywności fizycznej. Jeśli chcesz się poruszać i odprężyć, ale bieganie i siłownia nie są dla Ciebie, to być może tutaj odnajdziesz to, czego potrzebujesz. Nie dogadywałaś się ostatnio ze swoim ciałem? Czas najwyższy, aby je odzyskać.

Lubisz świeże, wolne powietrze, zapach trawy i spokój? W takim razie, mam pewną propozycję. Dotknij ziemi bosymi stopami, celebruj ciało i letnią przygodę! Dbasz o paznokcie, regularnie chodzisz do kosmetyczki, a cyklicznie, co trzy miesiące, podcinasz końcówki swoich włosów, prawda? Oczywiście, aparycja jest bardzo ważna, ale nie możemy zapomnieć o tym, co najważniejsze – o naszej duszy. Jeśli nasze wnętrze jest spokojne i wyciszone, to perfekcyjnie zgrywa się z naszym opakowaniem zewnętrznym. Jednak aby znaleźć spokój i zrelaksować się przy śpiewie ptaków, spróbuj cyklu wakacyjnych zajęć pracy z ciałem, które poprowadzą doświadczeni instruktorzy.

Projekt nie kosztuje absolutnie nic – jedynie dobre chęci i godzinę czasu w tygodniu. 😉

fot: źródło

W przybliżeniu, program zajęć wygląda następująco:

1. W poniedziałkowe popołudnia spotykania odbywają się w Parku Dębnickim (Kraków, Stare Dębniki).
2. Zajęcia prowadzą różni trenerzy (wg grafiku poniżej).
3. Na zajęcia może przyjść każdy. Przy niektórych ćwiczeniach przeciwwskazaniem jest ciąża.
4. Potrzebujesz tylko przynieść własną matę, karimatę lub kocyk.
5. W razie deszczu zajęcia będą przeniesione do sali Biała Droga – informacja mailem lub SMS.

ZAPISYklik

fot: źródło

Pozostałe formularze zapisów zostaną podane wkrótce.

UWAGA! Zajęcia mogą się nie odbyć ze względu na nieprzewidywalną pogodę. W czasie wakacji, sala będzie remontowana i niestety, nie zawsze będzie można z niej skorzystać. Jednak nie martwcie się – o ewentualnych zmianach, wszyscy będziecie informowani na bieżąco.

Zapamiętajcie: Biała Droga 4, „Jalla! odzyskaj ciało”, w terminach:

– 6.08, godzina 18:00

-13.08,  godzina 18:00

-20.08, godzina  godzina 18:00

-27.08,  godzina 18:00

-3.09,  godzina 18:00

No to „jalla na trawę”! 😉

Poprzedni artykułPółkolonia Sierpień 2018
Następny artykułZa zielonym balonikiem
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.