Jared Leto in Vegano Cafe

0
1315

fot: źródło

Już za dwa dni, w środę 29 sierpnia, w Krakowie, odbędzie się koncert zespołu Thirty Seconds to Mars, którego frontman jest doskonale znany na całym świecie – w końcu to Jared Leto! Niesamowity aktor, którego kojarzymy chociażby z popularnej kreacji Jokera, do tego genialny muzyk…a już za 2 dni, będziemy mieli możliwość spotkania go na żywo!

Jared Leto to amerykański aktor i reżyser filmowy, a ponadto model, wokalista i gitarzysta zespołu 30 Seconds to Mars i laureat nagrody Oscara za najlepszą rolę drugoplanową w filmie „Witaj w klubie”.

Wiecznie młody – spójrzcie tylko, jak on wygląda, a ma 46 lat!!! Niemożliwe, prawda? 😉

fot: źródło

Co ważne, Jared wraz ze swoim zespołem zostali okrzyknięci jednym z najlepszych koncertowych grup na świecie! A do tego, już za dwa dni, zespół ten przyjeżdża do Polski!

W tym wszystkim, bardzo ważna jest dieta Jareda Leto, który od lat jest weganinem. I nie, nie ma to nic wspólnego z dzisiejszą – swoją drogą, świetną modą, związaną z niejedzeniem mięsa i produktów odzwierzęcych. 😉 Nierzadko mówi się, że to właśnie Leto rozpoczął „kult” weganizmu, dlatego też miejsce spotkania z tym (przystojnym) Panem wybrano na podstawie jego własnych upodobań, czyli: Vegano Cafe!

fot: źródło

Jestem przekonana, że Jared – o ile spotkanie dojdzie do skutku – będzie bardzo zadowolony! Wegańska knajpka, przepyszne jedzenie i piękne kobiety (fanki)…czy taki facet jak on, mógłby wyobrażać sobie lepszy scenariusz? 😉

A w „Legionie samobójców” był niezwykle uroczy! Nawet, jeśli wcielał się w rolę złoczyńcy – Jokera. Zgadzacie się ze mną?

fot: źródło

PS. Czy wiecie, że MILIONOM dzieci zależy na pokoju na świecie? Przeczytajcie: modlitwa dzieci.

Tak więc, Vegano Cafe wyszło z inicjatywą stworzenia oficjalnego wydarzenia: klik, którego stworzenie ma na celu zaproszenie Pana Leto i spotkania z fanami w 100% wegańskim lokalu.

Jeśli jesteście fankami, fanami bądź miłośnikami zespołu lub samego Jareda, klikajcie „biorę udział” w wydarzeniu i propagujcie je tam, gdzie się da! Kto wie, może Jared Leto postanowi przyjść i zjeść wegańskie ciastko, rozmawiając przy tym ze swoimi polskimi fanami? 😉

fot: źródło

Trzymam kciuki za spotkanie z tym przystojniakiem, bowiem sama planuję się na nim pojawić! 😉

Przeczytaj również: Kino na Tarasie.