Jesienna akademia nowych technologii

0
880

fot: źródło

Jeśli interesujecie się mediami społecznościowymi, a być może chcielibyście na nich zarabiać…koniecznie weźcie udział w Jesiennej akademii nowych technologi!

Zastanawialiście się kiedyś, jak skutecznie prowadzić kampanie w mediach społecznościowych i dotrzeć do użytkowników tematów związanych z NGO? A także, w jaki sposób przygotować materiały promocyjne, zbudować stronę internetową oraz skąd pozyskać niezbędne narzędzia? Jeśli Wasza odpowiedź jest twierdząca, organizatorzy, czyli Krakowskie Forum Organizacji Społecznych KraFOS i Centrum Obywatelskie w Krakowie zapraszają na nowy cykl szkoleń w Centrum Obywatelskim. Uwaga, uwaga…jesienna rekrutacja na Jesienną akademię nowych technologii właśnie została otwarta! Uczestniczyć można zarówno w całym cyklu, jak i w wybranych modułach.

fot: źródło

Przeczytaj: XV Targi Pracy UEK

Już jutro, 12 października o godzinie 14:00, całkowicie za darmo, rozpoczyna się II moduł akademii! Temat: „Jak skutecznie prowadzić kampanie w mediach społecznościowych i dotrzeć do użytkowników tematów związanych z NGO, w obliczu internetowego chaosu.”

  • Social Media jak weszły w nasze życie i zaczęły kreować rzeczywistość
  • Charakter mediów społecznościowych
  • Jak bezpiecznie korzystać z social media
  • Najpopularniejsze SM: Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, Linkedin etc. – omówienie
  • Instruktaż jak dodawać posty, relacje, prowadzić fan page czy transmisję na żywo
  • Jak wybierać grupy docelowe i przygotowywać skuteczne kampanię
  • Jak kreować płatne kampanię aby przynosiły efekty

fot: źródło

Trenerzy prowadzący szkolenia:

Piotr Wójciak – „ekspert z dziedzin związanych z IT i grafiką komputerową. Na co dzień freelancer. Wykonuje projekty stron www, logotypów i materiałów reklamowych. Poczucie estetyki, umiejętność oceny projektów graficznych oraz doświadczenie, które systematycznie zdobywa w projektowaniu rozwiązań webowych, pozwala mu stale rozwijać się i spełniać zawodowo. Jego specjalnością jest grafika komputerowa (grafika użytkowa 2d). Zajmuje się również tworzeniem identyfikacji wizualnej firm (logo, wizytówki, papier firmowy, plakaty, ulotki itp.), projektowaniem layoutów do serwisów, portali oraz aplikacji, a także projektowaniem kreacji graficznych związanych z kampaniami online oraz offline.”

Sprawdź naszą stronę: f7gdansk

Mateusz Marchewka – „absolwent zarządzani zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od kilku lat związany zawodowo z marketingiem internetowym jako manager ogólnopolskich portali i serwisów internetowych. Dodatkowo zajmujący się zawodowo oraz hobbistycznie zagadnieniami związanymi z prowadzaniem kampanii w mediach społecznościowych. Prywatnie miłośnik sportu, muzyki i kinematografii.”

fot: źródło

Jeśli jesteście zainteresowani, zarejestrujcie się przez formularz: klik

Interesujecie się nowinkami technologicznymi?

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułXV Targi Pracy UEK
Następny artykułWystawa „Młoda Akademia”
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.