Joga Party Festiwal 2019

0
777

fot: źródło

Każdy lubi co innego – zarówno jeśli chodzi o jedzenie, sport, jak i muzykę. Wszyscy jednak mamy coś, co uwielbiamy – coś, bez czego nie wyobrażamy sobie życia. Dlatego ci, którzy są „zakochani” w jodze, już wkrótce mogą wspólnie celebrować Międzynarodowy Dzień Jogi!

Jeśli braliście udział we wcześniejszych edycjach, to doskonale wiecie, że wielkimi krokami zbliża się…Joga Party Festiwal 2019! Oznacza to, że wszyscy miłośnicy jogi spotykają się w Fortach Kleparz, świętując Międzynarodowy Dzień Jogi. Związek pomiędzy ciałem a umysłem to niesamowicie ważna sprawa, dlatego każdy, komu zależy, aby osiągnąć wewnętrzny ład i spokój, powinien spróbować jogi. W tej praktyce zakochało się około 200 milionów ludzi na CAŁYM ŚWIECIE! Już 29 czerwca w godzinach 09:00 – 22:00, spotykamy się w Klub Forty Kleparz. Warto spróbować tego wyjątkowego systemu, dzięki któremu można osiągnąć harmonię między ciałem, umysłem i duchem. Nie ma znaczenia, czy jesteś „weteranem jogi”, czy laikiem, który nie wie nic na ten temat – jedyne, czego potrzebujesz, to ciało, otwarty umysł i odrobina dobrych chęci. Kto ma ochotę spróbować, jakie korzyści niesie ze sobą joga?

fot: źródło

Przeczytaj: Magnificon EXPO 2019!

KAŻDY, dosłownie KAŻDY może zakochać się w jodze (i to z wzajemnością!). Wiek czy poziom sprawności fizycznej nie mają żadnego znaczenia. Oczywiście, jak to w życiu bywa – nie zawsze jest lekko. Nie wszystkie ćwiczenia będą łatwe, ale asany jogi zaczną „współpracować”, pomagać w pokonywaniu słabości – oprócz tego, zaobserwujecie zwiększoną koncentrację i „rozciągnięty” umysł! Poszerzanie horyzontów w zgodzie z ciałem i umysłem? To możliwe! Sport pomaga w ukojeniu emocji, wyzwala hormony szczęścia, a dodatkowo – w przypadku jogi – uspokoi umysł i emocje. To nie tylko sport – to system osobistego, wewnętrznego rozwoju, rozwijania dobrych cech charakteru i skupiania się na tym, co najważniejsze – wyłączając zbędne, negatywne emocje, pozwalając im odejść w niepamięć. Nawet największy „nerwus” zaobserwuje zewnętrzne i wewnętrzne ukojenie – potwierdzone na własnej skórze! Z kolei jeśli poczujecie, że Wam „kiszki marsza grają”, przed Fortami ustawią się Food Trucki i przeróżni wystawcy (w tym eco producenci), z którymi można podyskutować, kupić rzeczy lub po prostu dobrze i lekko zjeść. Dowiedz się, jak osiągnąć harmonię i poznaj nowy lifestyle! Joga Party to nie tylko asanowe warsztaty – to impreza, której celem jest propagowanie dobrego, zdrowego trybu życia, więc nie zabraknie kursów zdrowego gotowania, praktyk medytacji, warsztatów pracy z umysłem i prelekcji, dzięki którym można lepiej poznać samego siebie. Gotowi na Joga Party?

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Próbowaliście już swoich sił z jogą? A może jesteście tak zaawansowani, że nie macie sobie równych? Jesteśmy ciekawi Waszych doświadczeń – podzielcie się! Dajcie również znać, czy wybieracie się na Joga Party, bo my tam na pewno będziemy! Do zobaczenia 29 czerwca!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.