Każdy ma swoje K2 – świętuj z nami 15 urodziny fundacji

0
700

fot: źródło

Zapewne każdy z nas kojarzy pewną Annę – konkretnie, Panią Annę Dymną. 😉 Wspaniała aktorka, człowiek o wielkim sercu, który prowadzi własną fundację już 15 lat! W tym roku, a właściwie, już jutro, 26 września, odbędzie się jubileusz obchodów 15-lecia działalności Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”!

Nie będzie to jednak typowy jubileusz – i dobrze! 😉 Niezwykła ekspedycja, niezwykłe wydarzenie, niezwykłe 15 lat! „Każdy ma swoje K2” – nietrudno nie zgodzić się z tym stwierdzeniem…każdy z nas ma inne priorytety, inne wartości oraz inne cele. Dla jednego szczytem marzeń będzie wybudowanie dużego domu, drugi z kolei marzy o ciepłych, skórzanych butach na zimę…tak więc, prawda – każdy ma swoje K2. 😉

fot: źródło

Przeczytaj także: Szable w dłoń!

Jeśli chcecie być świadkami zdobywania szczytu K2, czyli Kopca Kościuszki w Krakowie – przybywajcie 26 września o godzinie 11:00 na Kopiec Kościuszki, aby dopingować 15 bohaterów, którzy będą zdobywać szczyt!

Wyzwanie podejmą m.in:

-Krzysztof Globisz,

fot: źródło

-Anna Krupa,

fot: źródło

-Michał Ziomek

fot: źródło

-Janusz Świtaj

fot: źródło

-reprezentanci Polski w rugby na wózkach

fot: źródło

…i wiele, wiele innych zmierzy się ze szczytem, aby udowodnić, że warto się wspierać, zadziwiać świat i dodawać odwagi tym, którym brakuje sił i wiary. Uwierzcie – WARTO POMAGAĆ! Wasze wsparcie na pewno im pomoże, tak więc odwiedźcie Kopiec Kościuszki już w tę środę!

Przeczytaj również: Na terenie Pablo Escobara powstanie publiczny park! Klik.

Bez obaw – wspinać się będą również wybitni himalaiści: Kinga Baranowska,

Ryszard Pawłowski

i Krzysztof Wielicki, którzy objęli patronatem całą wyprawę.

Wydarzenie otworzy jubileusz obchodów 15-lecia działalności Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”!

Podczas zdobywania szczytu, uczestników i dopingujących rozgrzeje muzyka zespołu Carrantouhill!

Anna Dymna wypowiada się w następujący sposób: „Dla nich to ogromne przeżycie. Nie umiemy sobie wyobrazić, jak ktoś cały czas leży, nie wychodzi z domu, a nagle wspina się na Kopiec Kościuszki. A to są ludzie tacy jak my, chcą wyjść na spacer, zobaczyć niebo, nawet zachmurzone.”

fot: źródło

Krzysztof Wielicki: „W zespole świadomość, że nie tylko mi jest ciężko, że kolega tak samo cierpi, stanowi psychiczną kotwicę. Wysiłek jest niejako dzielony na kilka osób. Kiedy zagrożenie wynosi sto, to jedna osoba odczuwa zagrożenie o takiej właśnie mocy, natomiast gdy są trzy osoby, subiektywnie dzieli się ono na trzy. W tym względzie trzymanie się razem w górach ma głęboki sens.”

Pomoc, radość, emocje – to wszystko dostaniecie w gratisie!!! 😉 Wystarczy tylko przyjść i gwarantuję, że poczujecie się lepiej z samym sobą – wiem z autopsji, że to działa. 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułNoc Kina Polskiego w najbliższy weekend!
Następny artykułKraków decyduje – spotkanie z Małgorzatą Wassermann
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.