Kiermash I Wiosna w Muzeum

0
732

fot: źródło

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a tuż za nią…Kiermash! Jeśli interesują Was sprawdzone, solidne, polskie marki lub chcielibyście zobaczyć, jak wspaniałe rzeczy tworzą małopolscy producenci, koniecznie przybywajcie do Muzeum Inżynierii Miejskiej!

Wspieranie polskiej gospodarki i lokalnych przedsiębiorców, którzy w produkcję dóbr wkładają całe swoje serce jest ZAWSZE NA CZASIE! W końcu jak śpiewał Bayer Full -„wszyscy Polacy to jedna rodzina„, prawda? 😉 Jeśli jeszcze nie mieliście okazji poznać tego wydarzenia „od podszewki”, to pewnie zastanawiacie się, co możecie znaleźć na Kiermashu. Odpowiedź brzmi…absolutnie wszystko! Ubrania, bielizna, biżuteria, okulary, torebki, plecaki, skarpetki, czapki i wiele, wiele innych, znajdziecie właśnie na Kiermashu, który odbędzie się 16 i 17 marca 2019 roku w godzinach 11:00-19:00 na ulicy Świętego Wawrzyńca 15, w Muzeum Inżynierii Miejskiej. Znudziło Wam się kupowanie bluzek w tzw. „sieciówkach”, które może kupić absolutnie każdy? Na Kiermashu znajdziecie unikatowe, niepowtarzalne i co najważniejsze POLSKIE produkty, które kuszą zarówno swoim wyglądem, jak i przystępną ceną. Wiosenne porządki czas zacząć!

fot: źródło

Przeczytaj: Podziemna Nowa Huta – otwarcie schronu

Krakowski Kazimierz jest jedną z najpiękniejszych dzielnic naszego królewskiego miasta, dlatego też organizatorzy, czyli Kiermash, zapraszają na spotkanie z modą właśnie tutaj – w Muzeum Inżynierii Miejskiej. Oprócz pięknych rzeczy, które możecie nabyć już za kilka dni, zetkniecie się z wyjątkowym designem od BoConcept. BoConcept (Bo – duń. mieszkać, Concept – duń. pomysł) to duńska marka, która projektuje i produkuje meble już od 66 lat. Dziś BoConcept to ogromna wiedza, umiejętności i tradycja. Projektują, produkują i sprzedają nowoczesne meble, akcesoria i oświetlenie do salonu, jadalni, sypialni, domowego biura i przydomowego ogrodu. Ponadto BoConcept pomaga klientom nadać ich wnętrzom osobisty charakter dzięki bezpłatnej usłudze projektowania wnętrz, z której skorzystać mogą w zaciszu domowym lub na miejscu w salonie.” Jak powszechnie wiadomo, aby zwieńczyć wspaniałe wydarzenie, dzień lub okazję, trzeba – mówiąc wprost – dobrze zjeść. Organizatorzy zadbali o to, aby nasze brzuchy (i oczy!) najadły się do syta – najlepszą kawę zaparzy Tektura Cafe – Krupnicza i Tektura Cafe – Kleparz, a do „pobudzającego napoju” możecie zjeść pyszne ciasto, kanapkę czy sycącą zupę. Nie wszyscy jednak najedzą się przekąskami, co jest absolutnie zrozumiałe – z tego właśnie powodu, kilka metrów dalej, znajdziecie skwer pełen food trucków, np. Skwer Judah – Food Truck Square. Każdy znajdzie tam coś dla siebie – zarówno ci, którzy uwielbiają frytki belgijskie i burgery, a także osoby, które wolą słodkie (lub nie) maczanki, naleśniki bądź…sushi!

fot: źródło

Sprawdź: f7city

Z kim widzimy się na Kiermashu? Koniecznie dajcie znać!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułPodziemna Nowa Huta – otwarcie schronu
Następny artykułStudencki Tydzień Sztuki 2019
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.