Kiermasz artykułów dziecięcych

0
810

fot: źródło

Wszyscy wymieniają się ubraniami, sprzętem elektronicznym i książkami, ale przecież powszechnie wiadomo, że najwięcej rzeczy należy do…dzieci! Dlatego właśnie postanowiono stworzyć Kiermasz artykułów dziecięcych, który odbędzie się już za kilka dni.

Tylko mama zrozumie, czym są szeroko pojęte „artykuły dziecięce”. Nasi milusińscy wyrastają ze swoich ubrań w ekspresowym tempie! A przecież sklepy (i internet) kuszą kolejnymi pięknymi rzeczami dla maleństwa… I tak oto szafy zapełniają się kolorowymi, mięciutkimi i pięknymi artykułami dziecięcymi, które…służą zaledwie kilka tygodni bądź miesięcy! Kupienie butów dla dziecka nie jest takie łatwe – w końcu za dwa miesiące, stopa bobasa będzie dużo większa! Dlatego jeśli borykacie się z problemem „pełnej” szafy pękającej w przecudne artykuły dziecięce – przybywajcie na Kiermasz artykułów dziecięcych! Możecie wymienić się wszystkim tym, co nowe, ładne i w dobrym stanie, czyli tak naprawdę wszystkim tym, co zalega w szafie małego człowieka.

fot: źródło

Przeczytaj: Piknik rodzinny w Krakowie „Hej Przygodo! Odwiedź Peronowo!”

Organizatorzy informują, że w świat kiermaszu wpuszczane są ubranka, zabawki i przydatne akcesoria, które jeszcze niejednemu dziecku mogą się przydać. Każdy ma prawo przynieść i wziąć to, co mu się spodoba – tzn. to, co (miejmy nadzieję) spodoba się najmłodszemu z najmłodszych! Informacja od organizatorów:

„1. Dobroć – zamiast sprzedawać rzeczy chcemy oddawać je za darmo w imię szerzenia dobra.
2. Godność – sprawdzamy stan wszystkich artykułów, ponieważ nie widzimy w nich tylko rzeczy, ale przede wszystkim ludzi, którzy je otrzymają.
3. Równość – za żadne atrakcje i warsztaty nie pobieramy opłat, ponieważ nie chcemy aby pieniądze stanowiły barierę w rozwijaniu się jako rodzice.
4. Wartość – poprzez wszystko, co robimy chcemy promować dobre wartości.”

Rzeczy można przynosić na ul. Armii Krajowej 4 w każdy czwartek między 18:30 a 19:30 i w każdą niedzielę między 10:30 a 13:00. A jeśli nie możecie pojawić się w tym terminie – skontaktujcie się z organizatorami i umówcie się na miejsce przekazania/odebrania rzeczy! Kontakt: Wspólnota Podgórze i Follow L

fot: źródło

Sprawdź: f7dobry

Braliście już kiedyś udział w kiermaszu z artykułami dziecięcymi? Jesteśmy ciekawi – dajcie znać!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.