Kino na Tarasie | Wakacyjne Last Minute

0
697

fot: źródło

To już ostatki. Ostatnie dni prażącego słońca, które od rana otula nas swymi promieniami, ostatnie dni beztroskiej swawoli – zaczyna się rok akademicki i szkoła, a tuż za rogiem czai się jesień… Tak więc, jeśli macie ochotę skorzystać z tych „policzonych” dni lata i obejrzeć film w plenerze, to już ostatni dzwonek na letni seans!

To ostatni tydzień 15. Wakacyjnych Podróży Filmowych, które organizuje – jak zawsze niezawodne – Kino Agrafka. „Kinowe” dni upłyną pod znakiem nadrabiania zaległości, dlatego też jeśli uważacie, że również musicie „odrobić lekcje”, to koniecznie wpadajcie na rozgwieżdżone kino pod „Agrafkową” chmurką!

Tym razem, na ekranie pojawią się obrazy, które zebrano w cykl „WAKACYJNE LAST MINUTE”, czyli wakacyjne premiery i filmy z minionego sezonu, do których (uwierzcie!) warto wrócić. Pamiętajcie jednak, że to OSTATNIA odsłona kina wakacyjnego, więc wykorzystajcie ten czas maksymalnie!

fot: źródło

Kino na Tarasie, to magiczne kino plenerowe pod rozgwieżdżonym krakowskim niebem – na tarasie Kina Agrafka. A jak każdy z nas doskonale wie, klimatyczny, plenerowy seans wraz z grą świateł i wspaniałymi dekoracjami, możliwy jest tylko w okresie wakacyjnym. Tak więc, ostatnie dni seansów przed nami!

A jeśli jesteśmy w temacie świateł – wiecie, że TYCH ŻARÓWEK, już niedługo nie będziemy mogli używać?

Jeśli obawiacie się o pogodę, której nierzadko zdarza się spłatać nam figle – gdyby zaczęło padać, pokazy odbędą się w sali Kina Agrafka.

PS. Sprawdziłam pogodę – deszcz nie będzie nam straszny, bowiem ostatnie dni lata zwiastują ciepłe promienie słońca! Wspaniale, prawda? 😉


fot: źródło

Na seans nie obowiązują żadne rezerwacje. Jedyne, co musicie zrobić, to uiścić opłatę w kwocie od 12 złotych, do 20 złotych. Tak, TYLKO tyle!

WAKACYJNE LAST MINUTE

24 sierpnia (piątek)
21:00 LOVELING | Benzinho
reż. Gustavo Pizzi, Brazylia/Niemcy/Urugwaj 2018, 95’ | premiera

25 sierpnia (sobota)
21:00 OKO NA JULIĘ | Eye on Juliet
reż. Kim Nguyen, Francja/Kanada/Maroko 2017, 96’

26 sierpnia (niedziela)
21:00 THE PLACE | The Place
reż. Paolo Genovese, Włochy 2017, 105’

27 sierpnia (poniedziałek)
21:00 DZIENNIK MASZYNISTY | Dnevnik mašinovođe
reż. Miloš Radović, Chorwacja/Serbia 2016, 89’

28 sierpnia (wtorek)
21:00 WĘGIERSKA ROBOTA | A Viszkis
reż. Nimród Antal, Węgry 2017, 126’

29 sierpnia (środa)
21:00 THE FLORIDA PROJECT | The Florida Project
reż. Sean Baker, USA 2017, 115’

30 sierpnia (czwartek)
21:00 W UŁAMKU SEKUNDY | Aus dem Nichts,
reż. Fatih Akin, Niemcy/Francja 2017, 106’

fot: źródło

Bilety:

 • Poniedziałek – Święto Dobrego Kina
  każdy bilet 12 zł
 • Wtorek – Czwartek –
  Normalny – 18 zł, Ulgowy* – 14 zł, Senior – 13 zł
 • Piątek – Niedziela –
  Normalny – 20 zł, Ulgowy – 15 zł, Senior – 13 zł
  Przez internet 1 zł taniej

Przeczytaj także: Najpiękniejsze polskie zamki

A jeśli jesteście ciekawi, dlaczego nie warto ufać kobiecie w makijażu… Sami przeczytajcie: Makijaż

Który seans przemawia do Was najbardziej?

Poprzedni artykułNotesy z Łukowa-spotkanie z mieszkankami Ośrodka dla Cudzoziemek
Następny artykułJared Leto in Vegano Cafe
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.