Kiss zagra w Krakowie!

0
999

fot: źródło

To już pewne! Kultowy amerykański zespół rockowy, który powstał na przełomie 1972/1973 roku, zagra w Krakowie! Kiss ogłasza europejską trasę, z której jasno wynika, że pojawi się w krakowskiej Tauron Arenie!

Zespół Kiss w 2019 roku wyrusza w pożegnalne tournée, dlatego też kilka godzin temu oficjalnie ogłosili pierwszą część koncertów. Autorzy ponadczasowego hitu „I Was Made For Lovin’ You” (zaśpiewałam to w głowie!), wśród wielu europejskich miast znaleźli czas, aby znaleźć się w Polsce – tam, gdzie najbardziej ich wyczekiwano! Pod koniec maja, po koncertach w Ameryce Północnej, odwiedzą Europę, a 18 czerwca krakowską Tauron Arenę.

fot: źródło

Przeczytaj: Co mogę dla siebie zrobić? Warsztaty

Będzie to pierwszy i najprawdopodobniej ostatni koncert Kiss w naszym kraju. Rezerwujcie sobie czas na 18 czerwca, bo będzie się działo! 😉 A zanim zaplanujecie sobie ten dzień, bądźcie czujni, bowiem już jutro, 30 października, rusza sprzedaż biletów!

  • Wtorek, 30.10, godz. 10:00 – przedsprzedaż pakietów VIP
  • Środa, 31.10, godz. 10:00 – przedsprzedaż pakietów KISS Army dla Fan Clubu
  • Środa, 7.11 godz. 10:00 – przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl
  • Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek 9.11 godz. 10:00

Info o biletach: źródło

Mamy tutaj fanów Kiss? Jeśli tak, to chyba nie muszę mówić, co macie robić…;)

A teraz przypomnijmy sobie ponadczasowy hit Kiss. Miłego słuchania!

Sprawdź: f7wroclaw

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.

Poprzedni artykułDzień dobry. Co mogę dla siebie zrobić? Warsztaty
Następny artykułŚwiętujemy 100. rocznicę wyzwolenia Krakowa
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.