Kobiecy punkt widzenia: Mamma Mia! Here We Go Again

0
970

fot: źródło

Drogie panie, panienki, kobiety, kobietki! Jedna z najlepszych (jeśli nie najlepsza) z romantycznych komedii śpiewanych, czyli „Mamma Mia!”, powraca na ekrany! Wspaniałe, greckie wesele, śródziemnomorski klimat, piękni ludzie i utwory nieśmiertelnej „ABBY”…zapewne wiele z Was kojarzy temat, prawda? 😉 A co powiecie na powtórkę z rozrywki? Tak, „Mamma Mia” znowu w grze!

Już w ostatni dzień lipca, tj. 31.07.2018r. na ul. świętego Tomasza w 11 w Krakowie, odbędzie się projekcja filmu „Mamma Mia! Here We Go Again”, na którą Kino Ars serdecznie zaprasza. Kontynuacja kultowego „Mamma Mia!” z 2008 roku tym razem na tapetę bierze młodą Donnę, która rozpoczyna swoją grecką przygodę. Nie zdradzę nic więcej oprócz tego, że Sophie zachodzi w ciążę, a przy okazji nareszcie poznaje bujną przeszłość swojej mamy. Mnie od zawsze ciekawiło, co Donna przeżyła w swoim życiu w pięknej Grecji, dlatego z największą przyjemnością wybiorę się na jutrzejszą projekcję.

fot: źródło

Projekcja rozpoczyna się o godzinie 19:00, a cena za bilet, to 20 złotych – nie więcej, nie mniej. 🙂 Kupicie je online lub w kasie kina. Warto też wspomnieć, że nie obowiązują żadne rezerwacje.

„Kobiecy punkt widzenia to cykl comiesięcznych pokazów przygotowany specjalnie dla pań. Oprócz świetnego filmu zapewniamy:
– porady i konsultacje kosmetyczne z Ginger – makijaż permanenty i kosmetologia (po seansie zapraszamy na indywidualne konsultacje)
– konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
– lampkę wina.
Zabierzcie ze sobą koleżanki i widzimy się w kinie :)!”

PS. W filmie pojawiają się nowi aktorzy i nowe postacie, ale zobaczymy stałą obsadę, czyli: Meryl Streep, Pierce’a Brosnana, Colina Firtha, Stellana Skarsgårda, Julie Walters, Dominica Coopera, Amandę Seyfried, Christine Baranski, Lily James, Josha Dylana, Hugh Skinnera, Jeremy’ego Irvine’a, Alexę Davies, Jessicę Keenan Wynn, Andy’ego Garcię oraz – uwaga  – Cher!

Ja nie mogę się doczekać jutrzejszego seansu! Czy ktoś jeszcze wybiera się do Kina Ars? 🙂

Poprzedni artykułZabierz przyjaciela na sernik do „Międzymiastowa” – 2 w cenie 1!
Następny artykułŁukasz Kokoszko Quartet – Summer Jazz Festival Kraków
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.