Kolejne Granie w Winokranie!

0
715

fot: źródłó

Dobre wieści – Granie na Winokranie staje się cyklicznym wydarzeniem! Dziś, 2 sierpnia, w godzinach 20:00 – 21:00, w „Winokran Food & Wine Bar”, po raz kolejny usłyszymy: Weronika Mietelska & Liliana Zieniawa Duo!

Już w ubiegłym tygodniu mieliśmy okazję posłuchać tego utalentowanego duetu. Kto był, ten wie, że dziewczyny zostały przyjęte bardzo ciepło, a publiczność – dosłownie – zakochała się w ich występie! Z tego właśnie powodu, dziewczyny wystąpią po raz kolejny i prawdopodobnie zostaną już na stałe. Wspaniała wiadomość, prawda?

Poznajcie ten niesamowity duet:
-Weronika Mietelska – wokal, piano kazoo
-Liliana Zieniawa – wibrafon, perkusjonalia

„Rok temu poznały się na koncercie w ówczesnym Carioca Resto Bar. Dziś mieści się tutaj Winokran, do którego Weronika i Liliana powracają ze swoim własnym projektem na wokal i wibrafon!

Ich repertuar składa się ze standardów jazzowych, brazylijskich samb i bossa novy, bluesów oraz własnych kompozycji. Dziewczyny uwielbiają podróżować i czerpać z lokalnych scen muzycznych. Śpiewają w kilku językach. W ubiegłym roku duet zagrał dwie małe trasy koncertowe w Norwegii i w Hiszpanii.”

A już 2 sierpnia o godzinie 20:00, po raz kolejny będziecie mogli posłuchać ich twórczości w Winokranie!

Koncert, tak, jak przed tygodniem, jest bezpłatny!

Jeśli jeszcze nie słyszeliście dziewczyn – nadrabiajcie to jak najszybciej! A my gwarantujemy, że warto. 🙂

To jak, kto wybiera się dzisiaj do Winokranu – najbardziej uroczego miejsca w Krakowie? 😉

Poprzedni artykułDzikie zwierzaki – letnie warsztaty dla dzieci
Następny artykułKino Letnie w MEK – „Obojętnie, gdzie to jest na świecie”
Pisanie, czytanie, kino, jedzenie, natura i zwierzęta, to moje (najbardziej) ulubione rzeczy na całej kuli ziemskiej. Lubię żyć, aktywnie korzystać z tego, co daje mi świat, dlatego tak chętnie pojawiam się na różnych przedsięwzięciach i biorę czynny udział w życiu. Moja szeroka gama zainteresowań podyktowana jest wiecznym chłonięciem wiedzy i otwartością na to, co daje mi świat. Potrafię nieźle przyrządzić kurczaka, w śpiewaniu też całkiem sobie radzę, jako szczypiornistka z chęcią porzucam piłką i z wielką przyjemnością, po raz setny zresztą, obejrzę Avengersów czy jakikolwiek film Tarantino. Człowiek z otwartą duszą i pomocnym sercem - zarówno dla natury, zwierząt, jak i ludzi.