Koncert charytatywny „Granie na Szczekanie” 2018

0
942

fot: źródło

O zwierzętach, które, niestety, nie mają lekko w życiu, pisałam tutaj. Teraz dzieją się kolejne wspaniałe happeningi, w których możesz wziąć udział, aby ratować te zwierzęta, które najbardziej potrzebują Twojej, mojej, po prostu NASZEJ pomocy.

To kolejna edycja koncertu charytatywnego o genialnej nazwie – GRANIE NA SZCZEKANIE! To już trzydziesty raz, gdy „zagramy” dla piesków! W tym roku, Granie na Szczekanie odbędzie się 8 października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

fot: źródło

Po raz kolejny, znani i i szanowani Artyści postanowili zagrać i zaśpiewać dla zwierzaków ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie! Jak mówią organizatorzy, czyli KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, na deskach Teatru Słowackiego zobaczymy: Ewę Błachnio, Roberta Chojnackiego, Piotra Nowaka, Wojciecha Cugowskiego, Olę i Jacka Królików, Łukasza Adamczyka, Mirosława Hady, Michała Kwiatkowskiego, Andrzeja Sikorowskiego, Nadię Sochę, Andrzeja i Jacka Zielińskich z Zespołu Skaldowie, Renatę Żełobowską – Orzechowską, Mariusza Pędziałka oraz uwielbianego Gościa Niespodziankę. Koncert i aukcję tradycyjnie poprowadzi niezastąpiony Łukasz Lech.

Przeczytaj również: Wiedźmin, krytycy i potwory. Klik

CAŁKOWITY dochód z koncertu oraz z odbywającej się w jego trakcie licytacji, zostanie przeznaczony na potrzeby czworonożnych podopiecznych. Celem tegorocznego GRANIA NA SZCZEKANIE, jest uzbieranie środków na zakup automatycznego analizatora biochemicznego do krwi do schroniskowego ambulatorium.

fot: źródło

Bilety w cenie: 120zł, 80zł i 60zł, można kupić w biurze Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami na ulicy Floriańskiej 53, w kasie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Plac Świętego Ducha 1, a także na stronie teatr w Krakowie.

8 PAŹDZIERNIKA, GODZINA 18:30, Teatr w Krakowie – im. Juliusza Słowackiego

Kto wybiera się na koncert, aby wesprzeć pieski? Pomagajmy – to nic nie kosztuje!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.