Koncert Disneya: Magia muzyki

0
928

fot: źródło

To nie żart! Wcale nie musicie lecieć do Disneylandu, aby poczuć ciarki na całym ciele! Już niedługo u nas, w Krakowie, odbędzie się fantastyczny koncert Disneya – Magia muzyki!

Z pokolenia na pokolenie, tworzone są coraz to nowsze bajki i nic w tym dziwnego – idziemy z duchem czasu w KAŻDEJ dziedzinie życia! Jednak są takie bajki, które pozostają nieśmiertelne – takie bajki, które wspominają dziadkowie, rodzice i przede wszystkim dzieci! Przyznajcie się – czy jest tu ktoś, kto nie zna „Króla Lwa„? Niezapomniany przebój tej bajki – zarówno w polskiej, jak i oryginalnej, anglojęzycznej wersji „Miłość rośnie wokół nas„, do dziś jest jednym z najchętniej śpiewanych utworów. Co najlepsze – jego tekst (w całości) znają prawie wszyscy! Jeśli macie ochotę zaśpiewać największe bajkowe przeboje, Koncert Disneya: Magia muzyki odbędzie się 17 maja (piątek) o godzinie 18:00 w TAURON Arenie Kraków. Szybko kupujcie bilety, póki jeszcze są!

fot: źródło

Przeczytaj: Pierwszy taki automat w Krakowie!

Na koncercie będzie można usłyszeć między innymi utwory z „Króla Lwa”, „Krainy Lodu”, „Małej Syrenki” i „Aladyna”. Gwarantujemy, że w TAURON Arenie czeka na Was jeszcze więcej bajkowej muzyki! A wszystko to odbywa się w ramach 12. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Na scenie zobaczymy między innymi Michała Szpaka, Natalię Nykiel, Katarzynę Łaskę i Marcina Jajkiewicza. Weekend 17.05-19.05 zapowiada się niezwykle festiwalowo! Piątkowy wieczór 17 maja otworzy spektakularny występ FMF Youth Orchestra – zespół złożony z wybitnie utalentowanych uczniów krakowskich szkół muzycznych, założony pięć lat temu specjalnie na potrzeby festiwalu. To pierwszy występ młodych muzyków przed tak liczną publicznością! Muzyków poprowadzą: Monika Bachowska – występująca z zespołem od początku jego istnienia – i amerykański dyrygent fińskiego pochodzenia, Erik Ochsner. Nie możecie przegapić takiego wydarzenia! Jeśli jesteście miłośnikami twórczości Walta Disneya bądź to Wasze pociechy uwielbiają „disneyowskie” bajki – koniecznie wybierzcie się na koncert! Dobra zabawa gwarantowana.

fot: źródło

Sprawdź: f7krakow

Kto wybiera się na Koncert Disneya? Koniecznie dajcie znać!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.