Koncert legendarnej grupy Stare Dobre Małżeństwo

0
719

fot: źródło

Legendarna grupa Stare Dobre Małżeństwo już jutro zagra w Operze Krakowskiej! Jeśli nie lubicie poniedziałków (w zasadzie, kto je lubi?), to wybierzcie się na ten koncert – gwarantuję, że to będzie bardzo dobre wejście w nadchodzący tydzień!

Najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, 29 października, o godzinie 19:00 w Operze Krakowskiej, która znajduje się na ulicy Lubicz 48, zagra właśnie dla nas! Grupa od lat zajmuje się przekładaniem utworów poetyckich na aranżacje muzyczne – kto zna (a zapewne wszyscy znają!), ten wie, że robią to po prostu fenomenalnie. Szczególnie, gdy rozchodzi się o utwory mojego ukochanego poety Edwarda Stachury bądź Adama Ziemianina.

fot: źródło

Przeczytaj: Spotkanie z Thomasem Reinertsenem Bergiem

Stare Dobre Małżeństwo, od przeszło trzech dekad, prowadzone jest przez „frontmana”, Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Jak mówią organizatorzy: „Najnowsza płyta SDM zatytułowana Blizny czasu jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstałą w zgodzie z własnym sumieniem artysty oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Poza wszelkim możliwym wpływem i opiniotwórczym obiegiem.
Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.”

Sami posłuchajcie…jak tu ich nie kochać?!

Sprawdź: cityrozrywka

Strasznie żałuję, że z przyczyn niezależnych ode mnie, nie będę mogła pojawić się na koncercie. A ja tak bardzo uwielbiam Stare Dobre Małżeństwo! Mam nadzieję, że chociaż Wy skorzystacie z okazji i wybierzecie się na ten fenomenalny koncert. Dobrej zabawy!

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.