Konwersacje angielskie dla mam z dziećmi – native speaker

0
744

fot: źródło

Język angielski to przyszłość – w dzisiejszych czasach, prawie każdy zna jego podstawy i potrafi się nim posługiwać w stopniu komunikacyjnym. Ciężko jest się uczyć języka, gdy na głowie praca, dom, dzieci, a doba ma tylko 24 godziny! Tak więc, może czas zadbać o edukację naszych latorośli od najmłodszych lat, a przy okazji samej „liznąć” języka?

Jeden z aforyzmów życiowych, swoją drogą, niezwykle trafny, brzmi: „Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci„. Nie sposób się z tym nie zgodzić – im wcześniej zaczynamy się uczyć, tym lepiej nam ta nauka idzie! Nie bez powodu kilkumiesięczne dzieci uczy się pływać, mówi się do nich w kilku językach, ponieważ…ich umysły chłoną jak gąbka! Badania naukowe potwierdzają tę tezę – dzieci uczą się najszybciej i najbardziej efektywnie!

fot: źródło

Przeczytaj: Otwiera się nowa droga dla wegan i wegetarian! Klik.

Może warto zadbać o edukację swojej pociechy od samego początku? A dodatkowo, samej zapoznać się z językiem angielskim? Bez obaw – jeśli go nie znacie, organizatorzy, czyli Rodzinek, zadbali o to, abyście wiedziały „what’s going on”. 😉 Z kolei jeśli kiedyś uczyłyście się języka, jednak nie używacie go na co dzień, to warto go sobie przypomnieć! Niestety, jeśli nie mamy styczności z obcym językiem na co dzień – ten obumiera. Jednak teraz nadarzyła się idealna okazja, aby go sobie przypomnieć!

fot: źródło

Organizatorzy proponują podszlifowanie i odświeżenie języka, wspólnie ze swoimi maluchami! Założenie jest proste: nie musisz mówić dużo, wystarczy, że chcesz się nauczyć – resztą zajmie się prowadzący, Thomas Williams, Amerykanin, lektor języka angielskiego z certyfikatem CELTA, doktorant UJ, a prywatnie tata Klary i Mirandy. I spokojnie – naukę zaczyna się od poziomu A2/B1. 😉

Przeczytaj także: POMÓŻ ZWIERZAKOM! Klik.

Rezerwacje miejsc na zajęcia odbywają się poprzez wiadomość prywatną na stronie Rodzinek. Jednorazowe zajęcia, to koszt 38 zł, z kolei karnet 4 zajęć – 140 zł.

fot: źródło

To jak, kto idzie się uczyć ze swoją pociechą? 🙂

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.