Kraków decyduje – spotkanie z Konradem Berkowiczem

0
758

fot: źródło

Wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Liczy się TWÓJ głos. Tak, wbrew pozorom, jeden głos potrafi zmienić wszystko. Jeśli chcesz poznać bliżej kandydatów na Prezydenta Krakowa – niektórzy z nich, dają Ci taką możliwość. I tak właśnie Konrad Berkowicz, jeden z owych kandydatów, już jutro, 19 września, chce się spotkać z Tobą, ze mną, po prostu z nami, na Rynku Głównym 34, w Klubie Jagiellońskim.

Każdy z nas, niezależnie od regionu czy województwa, w którym mieszka, doskonale zna schemat osób ubiegających się o dane stanowisko w mieście bądź w państwie. Mnóstwo obietnic, mydlenie oczu, nienaganna aparycja, uśmiech od ucha do ucha – uważajcie, to tylko dobry chwyt marketingowy! Warto przestrzegać przed takim zachowaniem, ponieważ niestety, ale większość obywateli nabiera się na tego typu gierki… Ludzie karmieni złudnymi obietnicami, które od początku nie mają pokrycia z rzeczywistością, z czasem, po wyborach, zaczynają się buntować, narzekać…a przecież sami dokonali wyboru i okazuje się, że wybrali źle. Jeśli kandydat mówi, że „jest dobrze, pięknie, a będzie jeszcze lepiej” – uciekajcie! Ktoś, kto nie widzi błędów, które trzeba naprawić, nie będzie dobrym Prezydentem. Dlatego też nie warto wierzyć w bajki – najważniejsze są czyny, nie słowa!

Przeczytaj również: Śladami trzech wojen. Klik.

fot: źródło

I tak, jak zawsze – kandydaci prześcigają się w składaniu obietnic i propozycji, które – nie ukrywajmy – w rzeczywistości są, po prostu, niemożliwe do spełnienia. Jedni lubią mówić, drudzy robić…ja wybieram tych, a raczej tego, który po prostu ROBI – czyli Konrad Berkowicz.

fot: źródło

To właśnie ten kandydat na Prezydenta Krakowa, chce rozmawiać z ludźmi, wysłuchać ich pomysłów i wspólnie sprawić, aby w Krakowie żyło się lepiej. Jeśli nie lubisz pustych słów bez pokrycia, bo liczą się czyny – sprawdź program Berkowicza! Już jutro, 19 września o godzinie 19:00 na Rynku Głównym 34, w Klubie Jagiellońskim, będziesz miał, drogi Obywatelu, taką możliwość. Przyjdź, zapytaj, sprawdź – przekonasz się, że warto!

Przeczytaj także: Z Polski do Miami! Klik.

Konrad Berkowicz od zawsze powtarza, że miasto potrzebuje zmian systemowych, a władza powinna pozwolić działać mieszkańcom. Dodatkowo, Berkowicz nie zgadza się na ograniczenie ruchu samochodowego w mieście, a także sprzeciwia się regulacjom dotyczącym sprzedaży alkoholu w centrum miasta. Możesz mieć realny wkład w (pozytywne) zmiany w naszym pięknym mieście – nie zmarnuj tej szansy. 🙂

Z ostatniej chwili: Kilka dni temu, jego komitet wyborczy ogłosił nieformalną koalicję z komitetem krakowskich restauratorów, którzy będą ubiegać się o mandaty miejskich radnych. O innych pomysłach na miasto, będzie można porozmawiać na jutrzejszym spotkaniu.

fot: źródło

Ja głosuję. A Ty? 😉

PS. Już niedługo informacje o spotkaniach z kolejnymi kandydatami na Prezydenta Krakowa.

Nie wiesz, jak ruszyć z biznesem? Dowiedz się! Kliknij tutaj: klik.